Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megcsalt, én is hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsalt, én is hibás vagyok de ennyire?

Figyelt kérdés

Eléggé elfoglalt voltam mostanában, hónapokkal ezelőtt volt egy eset, akkor egy csók volt. Beleolvastam a facebookjába és képeket küld magáról neki.

Eközben én lakást újítok fel kettőnknek, saját lakást, nem albit, azon vagyok mindenünk meglegyen, lediplomáztam, mérnök vagyok, jól is keresek, végig kísért és mindezek után, mert én elfoglalt voltam életünk építésével, megcsal... (bocsi a hibákért) 30 vagyok, ő is, 7 éve vagyunk együtt, én még szeretem és hűséges voltam végig szex jó, kicsit érzelmi szinten hanyagoltam el...



2015. dec. 20. 22:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Várjak a szakítással vagy azonnal kell? Igazából nem terveztem szakítani vele eddig. Elég hirtelen ez nekem. Alszok rá pár napot vagy az ünnepeket nem gáz?
2015. dec. 20. 22:42
 2/21 anonim ***** válasza:
Hiúságból ne szakits, főleg ha szereted. Beszéld meg vele. Ha vele maradsz viszont ne emlegesd fel.
2015. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Csak egy csók volt? Mert azért nem rúgnék fel egy 7 éves kapcsolatot. Ezt meg lehet beszélni. Persze csak ha bánja, és nem neki áll feljebb. Nyilván nem rögtön bocsájtanék meg, rengeteg beszélgetésre van szükség ilyenkor. Tisztázzátok, mit is éreztek egymás iránt, hogyan jutottatok idáig.

Ha szex is volt, akkor viszont azonnal szakítanék, karácsony ide,karácsony oda.

2015. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha csak egy csók volt, lehet ettől még helyre is billen a kapcsolatotok, amennyiben tudjátok tisztázni. 7 év nagyon sok idő, ne hamarkodd el, ráérsz az ünnepek után is dönteni. (N)
2015. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Fish1 ***** válasza:
Ha hónapokkal ezelőtt volt az első eset, akkor az azt jelenti, hogy már akkor sem működött valami úgy a kapcsolatotokban, ahogy kellett volna. BBeszéltetek azóta erről? Megkérdezted, hogy mi nem jó neki? Szerintem itt kezdődne a dolog.
2015. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
LOl. azonnal szakits a ribbancjaval
2015. dec. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egy csók miatt nem szakítanék, de meg kellene beszélni, van valami probléma köztetek akkor. Mondjuk az nem mentség szerintem, hogy nem érsz rá, főleg úgy, hogy a saját lakásotokat építgeted, közben meg ő félrelép, az milyen megalázó már, szóval megértelek. Egyébként sok kapcsolatban a 7 év a vízválasztó.
2015. dec. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

Hagyd ott, de ne hiúságból, vagy büszkeségből, hanem mert nem ilyen nővel érdemes családot alapítani!

Változni nem fog. Évekkel később, amikor már gyerekek is lesznek, sokkal gyötrelmesebb lesz egy-egy ilyen ügy.

Higgy nekem tapasztalatból beszélek! :-(

50/F

2015. dec. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ah ha... Szóval akkor titeket agyon lehet csaln? Ezért van annyi kedves, hűséges lány egyedül! Normális Férfi szakítana.
2015. dec. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Ennél sokkal gázabb helyzetből is helyrejöttünk már.

Amúgy ha méricskélni kéne, te vagy a sokkal hibásabb... ennyire nem lehet lesz_rni egy nőt.


"kicsit érzelmi szinten hanyagoltam el" - mégis egy párkapcsolatnak nem az az alapja????

2015. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!