Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy fellángolás?

Figyelt kérdés

Sose gondoltam, hogy ne tudnám ezt eldönteni, de most tényleg nem tudom...


Kapcsolatban élek, voltak problémáink, de megoldhatóak. Viszont mire odajutottunk, hogy ezek a problémák megoldhatóak, közelebb kerültem érzelmileg a munkatársamhoz. Őszintén nem tudom eldönteni, hogy ez csak fellángolás-e vagy szerelem.


Szeretnék visszatérni a páromhoz, hogy mindenestül az övé legyek, hogy a szívem teljes egészében felé húzzon, de ez most azért nem egyszerű..Egyéb okok miatt munkahelyet fogok váltani, szóval nem fogom sokáig nehezíteni a dolgomat, de nem tudom most mit tegyek..


Egyszer már majdnem elveszítettem a páromat és belepusztultam...nagyon szeretem. Ugyanakkor most az fáj, hogy ott kell hagynom a munkahelyemet.


Miből tudhatom, hogy tényleg beleszerettem-e vagy csak a rossz időszaknak köszönhetően érzem ezt?

Mert ha beleszerettem, akkor persze a szakítás lenne a helyes lépés..nem akarom megfosztani sem magamat, sem a páromat a boldogságtól.

Ha csak fellángolás..akkor meg ki akarom verni a fejemből, mert megőrülök.


Tudnátok nekem tanácsot adni?


(A szakíts most azonnal gerinctelen ribi típusú válaszok nem érdekelnek. Köszi.)


2015. dec. 21. 20:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szívem itt mi a kérdés? "Egyszer már majdnem elveszítettem a páromat és belepusztultam...nagyon szeretem"

Szépen verd ki a fejedből azt az illetőt. Tuti h csak szexuálisan vonzódsz a palihoz. Maradj a párod mellet.És értékeld az iránta érzett érzéseidet.Ez nagyon jó dolog és ne rúgd fel....

40/F

2015. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Első körben megkérdezném h hány éves is vagy?


Mert fura hogy kapcsolatban vagy írásod alapján nem egy tini akárki és nem tudod eldönteni hogy Szerelem vagy Fellángolás olyan esetről amiről igazából csak te tudod hogy mi történt köztetek!

2015. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Viszket a pinad.
2015. dec. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném felrúgni, ez minden vágyam, hogy ne kelljen felrúgnom.. Igen, azt tudom, hogy szexuálisan vonzódom hozzá, elsősorban ilyen jellegű problémáink voltak a párommal, viszont ez megoldódni látszik, de a kollégát még nem sikerült teljesen kiverni a fejemből. Emiatt bizonytalanodtam el. Lehet, hogy még időre van szükségem..
2015. dec. 21. 20:27
 5/13 A kérdező kommentje:
29 és 5 éve vagyunk együtt. Igen, ezért mondtam, hogy sose hittem magamról, hogy ne tudnám eldönteni..
2015. dec. 21. 20:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna... :( Fogalmam sincs mit kéne tennem és ha rájöttél..megosztod velem is? :)
2015. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze. :)


Az első gondolatom, hogy vele szeretném leélni az életemet. Annyi minden összeköt minket, nagyon szeretem, tudom, hogy ő is nagyon szeret és bármit megtenne értem. Szeretnénk majd családot (legalábbis szerettem volna vele), tudom, hogy fantasztikus apa lenne.


Ehhez viszont ki kéne vernem a fejemből a másikat..és bízom benne, hogy elmúlnak ezek az érzéseim a másik irányába, amint helyrejött a kapcsolatunk teljesen..ha helyre tud. Talán türelmetlen vagyok, mert ezek nyilván nem egy csettintésre oldódnak meg.

2015. dec. 21. 21:47
 8/13 anonim ***** válasza:
"szerettem volna vele családot" most az kire szól? Akivel vagy vagy a másikra?
2015. dec. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Természetesen a páromra.
2015. dec. 21. 22:29
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyébként, mik azok a problémák, amik bántanak téged/titeket? Mert ez lényeges. Pl. az én mostani barátomban az bánt, hogy előttem flörtölget más lányokkal és olyan elemi erővel érzem, hogy megcsal, amit nem tudok nem észrevenni. Rábizonyítani sose tudtam, ezért sem hagytam még el szerintem, de... és akkor berobbant a képbe a munkatársam. Azóta nem tudom, mit kéne tegyek, teljesen feje tetejére állt a világ.

Persze a barátom is most kapott csak a fejéhez, hogy basszus el is veszíthetem. Csak...mintha már késő lenne.


Különben én nagyon félek attól, hogy elhagyom és összeköltözök a másik pasival. Na, de mivan, ha rossz választás lesz, kihez fordulhatok utána, mert családom nincs. Mivan, ha elveszítem az állásom. Ott leszek egyedül és vissza fogom sírni a mostanra langyosnak sem nevezhető párkapcsolatom. Ha viszont a mérleg másik oldalát nézem, mivan ha kihagyok egy szuper pasit, talán épp a leendő férjemet? És ha a mostani barátom hagy el, akkor is egyedül maradok...

Na jó, ne haragudj rám, kicsit elkalandoztam, de gondolom neked is hasonló dolgok ütöttek szöget a fejedben. Eltaláltam?

2015. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!