Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszéljem ezt meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem ezt meg vele, nekem vannak nagy elvárásaim?

Figyelt kérdés

En 23 /F párom 22/n .

Hónapok óta idegesít, hogy mindenben az ő érdekeit kell nézni . Nekem mindenhez kell legyen kedvem , stb stb . Viszont ami a legjobban bosszant , alig van szex . Kezdem úgy érezni, hogy nem is szeret ..

Ha kezdeményezek , sokszor elhúzza a kezem es szó nélkül fekszik tovább . Rohadtul megalázó . Simogatom a melleit , ellöki a kezem ..

Tegnap borult ki a bili . Hetek óta nem volt szex , mondtam neki, hogy jól esne ha lenne valami , mert kezdek becsavarodni . Meg jött neki , próbáltam kezdeményezni , hátha lesz benne annyi, hogy esetleg kielégít .( szerintem nem olyan nagy kérés ez egy párkapcsolatban , főleg, hogy már együtt is élünk, plusz én majdnem minden reggel kielégítem , csak úgy ) ..

Ha szólok neki mindig azzal jön , adjak neki időt . De mar 4 hónapja ez van .. Nem bírom .!!! Mit lehetne tennem ? Vagy nagy elvárások ezek ?!


2015. dec. 22. 08:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Egy ilyen ellökés alkalmával kérdezz rá, hogy jobb lenne, ha prostihoz járnék, vagy hajtsak rá a szomszéd lányra, aki szemet vetett rám?
2015. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
A szex nem az ágyban kezdődik, csak ott végződik. Az együttélésnél is legalább egy 24 órás program. Tudod egyáltalán, hoyg mitől érzi szeretve magát?
2015. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom , hogy tudom e .. Minden magamtól telhetőt megteszek . Akárhányszor hazajövök a munkából , virággal kedveskedek .

Most reggel felhoztam neki, hogy rosszul esett, hogy el lökött . Válasz :

Ne hozd mar fel mikor alszom !! Aludtam te gyökér ..

2015. dec. 22. 08:35
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Legyökerez? Nem semmi!
2015. dec. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
Elmondás alapján a nő egy érzéketlen tuskó,mintha férfi lenne.Nem szeret téged,de mást sem,csak saját magát.
2015. dec. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Mióta vagytok együtt? Ha így beszél veled, akkor miért vagy egyáltalán vele?
2015. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Elhiszem, hogy szereted, de azért van egy határ, amit ő elfelejtett. Neki minden, neked semmi. Egy normális kapcsolatban nem így működik. BIztos, hogy kell neked ez hosszútávon?
2015. dec. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Hogy beszél veled ez a liba?

Meg mi az,hogy te szinte minden reggel,ő meg hónapok óta semmi?

Ez komoly?

Mikor belelépsz az otthoni lábbelidbe, az a papucs a papucsban tipikus esete...térj már észhez haver!

Legközelebb kérdezd már meg,mire kér időt?

Vagy még le se feküdtetek?

Nem értem.

2015. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%

Elkényeztetted. Ez a probléma, mivel a tenyereden hordoztad és mindent megkapott most azt hiszi mindent megtehet. Jó a romantika néha De nem Kell virág Minden nap. Ne elégítsd ki pár napig meg hagy had csináljon mindent õ hátha megjön az esze.

Én soha nem vártam el ilyesmit a páromtól, örültem ha kedveskedett és soha nem löktem el a kezét mert én folyton kívánom a szexet. Ha megvan akkor kézimunka vagy orál mert örömet akarok neki okozni.

Elsárkánypsodott a barátnõd, vagy megszelidíted vagy keresel másikat

2015. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Ja,ami lemaradt.

Kizárt,hogy ez a nő szeret téged!!!

Remélem legalább nem te tartod el.

Vagy igen?

2015. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!