Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljem rá a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem rá a párom, hogy ne menjen nyaralni a haverjával?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, ez idő alatt 1x voltunk úgy igazán nyaralni, egyébként max elmegyünk a strandra és ennyi.


Jövő héttől mindketten szabin leszünk, erre benyögi, hogy majd el szeretne menni az egyik haverjával a Balatonra több napra. Két évvel ezelőtt is megjátszotta ezt, nekem nagyon rossz volt egyedül, de akkor többen mentek, nem ketten. A másik két haverját most nem engedi a barátnője... És nagyon zavar, hogy érdekes mód más fel tudja fogni, hogy a párja ezt nem akarja (és nem 6 éves kapcsolatról beszélünk, meg állítólag "csak dugni" tartják őket) és tud nemet mondani, ő meg nem.


Ja és én sem mehetek persze, mert egyszer rosszul lettem a haver kocsijában (nem történt semmi, csak meg kellett állni, hogy levegőzzek), meg jaj úgyis csak veszekedni fogunk...


Mit tegyek szerintetek?


2015. júl. 23. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

tuti homokos lesz a nadrágja...


na jó viccet félretéve, elmondod igényeidet neki, majd kompromisszumra juttok és olyan megoldást kerestek, ami mindkettőtöknek jó.

2015. júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szervezz ugyanarra az időpontra egy nyaralást magadnak az egyedülálló/rossz kapcsolatban élő barátnőiddel, testvéreiddel. Ne érezze, hogy te mindig ölbe tett kézzel várod őt, biztonságos aranykalitkában.. Fejezd ki örömödet, amiért megy, kezdj el tervezgetni, mi mindent fogsz csinálni, amikor végre lesz egy kis időd nélküle. És vess fel egy másik nyaralási ötletet is (3-4 nap valami fürdőben, történelmi városban, vagy ami érdekel), ahova szeretnél elmenni, lehetőleg vele kettesben, de ha ő nem akarja, akkor nyugtasd meg, a barátaiddal is jól fogod érezni magad. Ha neki szabad, akkor neked is. Tiltással soha nem oldasz meg semmit..
2015. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs testvérem, a barátnőm meg Angliába költözött... Egyedül vagyok.
2015. júl. 23. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:

miért nem mehet nyaralni a barátjával?

mi ez a birtoklási vágy?

2015. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
2 es válaszoló tanácsát megfogadnám. Mehetsz egyedül is, ha nincs közelben barátnő. Legalább azt tervezed be ami érdekel.
2015. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:

nem egy komoly párkapcsolat, hiába a 6 év... ha elmegy, menjél te másfelé?

Tudja előre, hogy ha együtt nyaraltok, akkor veszekedni fogtok?

2015. júl. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esne, de azért, mert velem 6 év alatt egyszer volt, és most sem velem akar menni...Nem érezném magam fontosnak.


Ettől függetlenül engedd el a haverjával, hagy kapcsolódjon ki, de mondd neki, hogy ha neki is jár ez, akkor veled is menjen el kicsit nyaralni!


19/L

2015. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:
Te kapcsolatról beszélsz a haverjai meg csak dugni tartják a nőiket.... nem ugyanezt mondja ő is rólad a haveroknak?
2015. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!