Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom meg akar nézni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meg akar nézni egy DVD-t amit én nem, és azért rosszul érzi magát. Vélemény?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy nézze meg egyeül, én nem szeretem a régi filmeket és amugy is van sorozatot amit néznék helyette a laptopomon, amit o nem néz. Láttam rajta hogy rosszul érinti. Mondta, hogy nem is adok esélyt a filmnek.

De engem nem nagyon érdekel ez a film, és így is csomoszor nézunk vmit meg, mert őt érdekli.

Amugy nem lakunk együtt, de most 2 hetet nála vagyok az ünnepek miatt.

Mindent egyutt akar csinálni. Szerintem semmi baj nincs abban, ha vmit külön csinálunk.

Vélemények?



2015. dec. 22. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nincs baj a külön programokkal. De tényleg adhatnál egy esélyt a filmnek
2015. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Ó anyám...

Tipikus pasihiszti, na meg a szellemi teljesítménye már nem elég annak megértésére, hogy ami neki tetszik, az másnak nem biztos.

Miért nem néztek valami olyasmit, ami mindkettőtöknek tetszik?

Vagy ha annyira együtt akar veled tévézni, miért nem nézi meg veled a sorozatodat?

2015. dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Együtt is nézunk sok mindent, sorozatot is. De nem egyutt élunk és sok sorozat van amit o nem néz én igen. De akkor szoktunk kulon nézni dolgokat mikor nem egyutt vagyunk. Most így, hogy 2 hét egyutt van igy más. O rendelt egy v-t neten, ami engem nem kulonosebben érekel. És pont jo alkalom lenne, hogy így megnézzem azt a sorozatot, amit amugy én szoktam nézni. De rosszl értinti, hogy nem is adok eséyt az ovének.

De most 2 hétig akk mindent csináljunk egyutt..?

2015. dec. 22. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi baja van, meg is őrülnék ha két hétig MINDENT együtt kellene csinálnunk. Szärni és elkísér?

Nagyon sokat vagyunk együtt barátommal, lehet h túl sokat is átlag ember szemében, de még így is kell néha a külön program. Nem élünk együtt, de félig-meddig. 5 percre lakik és minden este itt vacsizik és alszik nálam, hétvégét is itt tölti, van hogy egész délutánt is együtt vagyunk valahol, stb. Ha épp szünet/szabadság van, akkor egész hetet is. De attól még néha leül egy órát játszani vagy megnéz valamit, ami őt érdekli én meg addig megnézem azokat a youtube csatornákat amiket kvetek és nem volt időm vagy sorozatrészt stb. Én tényleg szeretek vele mindent együtt csinálni, de azért mégse MINDENT. És már ránk is hülyén néznek, hogy mirét vagyunk ennyit együtt. Csak azért írtam le.


De amit a te barátod akar, az már tényleg túlzás, hogy emiatt rosszul érzi magát. Persze ha AZÉRT rendelte a dvd-t, mert neked akar vele valamit mondani, akkor érthető. Figyelj, nézd meg vele MOST EZT A FILMET, de csak ezt. És ha csak úgy meg akarta veled nézni, mert őt érdekli, akkor legközelebb nyugodt szívvel mondj nemet a hülyeségeire. Ha van benne valami extra dolog, AMIÉRT meg akarta veled nézetni, ami személyes és direkt amiatt akarta a dvd-t, miattad, hogy neked megmutassa.... Akkor okés. Egy próbát megér, lehet nem is az a baja, amire gondoltál. Lehet karácsonyi meglepi. És lehet, hogy igazad van és csak idegesítően ragadós a pasi, prbáld ki.

2015. dec. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
jáj.
2015. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy miért szeretné, hogy megnézzétek. Ha elmondja a tartalmát, ami alapján leszűröd, hogy mi miatt nem tetszik és elmondod neki, valószínűleg megérti a dolgot.

Én is jó pár filmet mutattam már a barátnőmnek, amit nem akart megnézni, utána pedig örült, hogy láttuk. De letudtam szűrni, hogy a kedvenceim közül miket kedvel. Lehet, hogy a pasid nem tudja.

2015. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért nem tudod megnézni vele azt a szájbatoszott filmet, ha szeretné? És azt sem értem, hogy mi a probléma azzal, ha szeretné ezt a 2 hetet veled tölteni. Majd ráértek külön programot csinálni, ha már együtt is éltek. Vagy mondd neki azt, hogy utána megnéztek egyet a béna sorozatodból is. Lehet, hogy el is megy a kedve.
2015. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolati bank úgy működik, hogy betenni is kell, hogy legközelebb kivehess. Nem csillagot kért az égről, hanem csak egy közös filmnézést. De majd legközelebb ő nem teljesíti a te kérésedet, akkor ne csodálkozz, jogos lesz.
2015. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!