Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Oldjam meg én?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Oldjam meg én?! Vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés

A párom nagyon hisztis . Általában rajtam tölti ki .. Most irt egy SMS-t , hogy nem jön haza 24-en vidékre a szuleinkhez, mert összeveszett az anyjával . El volt tervezve, hogy megyünk hozzánk, aztán hozzájuk, aztán otthon leszünk pár napot egymás szüleinél majd jövünk haza .

Erre ő kitalálta hogy nem jön haza de en menjek nyugodtan ..

Nem fogom kibírni se így se úgy mert vele is akarok lenni meg anyaméknal is .. Mit csináljak ??


2015. dec. 22. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd rá a fenébe. Felnõtt férfi.
2015. dec. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!