Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti szerettek pancsolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szerettek pancsolni? Gáz, ha egy pasi szeret strandon veletek játszani?

Figyelt kérdés
versenyt úszni, levegővisszatartással versenyezni, belökni, vagy csak titeket nézni.
2015. dec. 22. 21:43
 1/10 A kérdező kommentje:
illetve hogyan lehetne beadni a jövendőbelimnek anélkül, hogy hülyének nézne...
2015. dec. 22. 21:46
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Abból a szempontból lenne gáz, ha velem próbálná meg ezeket végrehajtani. Élve nem szedne ki a vízből, csak a testemet találná lélek nélkül. :D

Látod, embere válogatja. Nem szeretek pancsolni...


Nem kell neki 'beadni'. Ha csúnyán néz, miután bevágtad a vízbe, akkor nem jó úton jársz. :P

2015. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek :D benne vagyok minden hülyeségben. De ha a barátnőd nem szereti, akkor nem nagyon van mit tenni.
2015. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A belökést kivéve minden hülyeségben benne vagyok, ami nem balesetveszélyes :D
2015. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nyilván ha nem tud úszni, akkor nem
2015. dec. 22. 21:56
 6/10 A kérdező kommentje:

csak nem tudom, nagy átlagban mennyire vagyok kényesek erre.

Tehát a "jaaaj ez hideg", és "vizes lesz a hajam" - olyat nem akarok...

2015. dec. 22. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Nálad ez valós probléma? Én még nem hallottam olyanról, hogy azért nem jött össze egy kapcsolat, mert az egyiknek nem tetszettek a másik strandolási szokásai... Az benne van a pakliban, hogy valaki ezeket nem élvezi. De hogy ebből gond lenne... Vagy te elvárod, hogy ezeket csinálja veled? Az meg, hogy valakinek a teste nehezen viseli a hirtelen hőmérsékletváltozást, nem biztos, hogy kényesség, sőt akár gond is lehet belőle, szóval szárazon belökni valakit a hideg vízbe nem olyan jó ötlet.
2015. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem, és nem is kitétel. Nem az a lényeg, hogy rögtön álljon át a hidegre :)


ez csak olyan, mint a lányok is szeretik, ha a pasi táncol, viszont sok pasi ettől távol áll, mert az olyan b.u.zis

2015. dec. 22. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Imádom, de az előző párommal ilyesmit nem lehetett, ő alapból nem strandolós, vagy max. úszik 3-4 hosszt és kész.

De korizás is körözésből állt, mert ő nem versenyez, vagy nem megy gyorsabban, stb.

Dögunalom...

2015. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A párom szereti ezeket. Szeretünk strandra, vízpartra járni, úszni, evezni. Szeretjük ezeket a mókás játékokat. A vízbe lökés is mehet neki.
2015. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!