Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért nem hív fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért nem hív fel, akivel együtt járok?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy állítólagos lány barátja,vele órákat beszél telefonon,ami engem nagyon zavar.Azt mondja csak barátok.Ezt még lenyeltem.De engem meg már,aki vele jár,3 napja nem hívott.Nagyon bánt,mert belészerettem.Ti.Azt mondja szeret,de ha hiányoznék neki szerintem keresne.Ti ezt hogy látjátok?Van ennek értelme?
2015. dec. 22. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te ezt nyeled le neki, míg a lánybarátja valami mást.
2015. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem így van
2015. dec. 22. 22:26
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

"miért csak akkor hívsz ha mást már nem érsz el?"

:P

2015. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem
2015. dec. 22. 22:27
 5/19 anonim ***** válasza:

Pedig így van, de még, ha nem is így, ő akkor is sokkal jobban érdekli mint te.

Igen, ha hiányoznál neki akkor keresne, szeretné hallani a hangodat, de minimum nem más lánnyal pofázna folyton.


Egyetlen esetben lehet kivétel, ha az ő telefonján semmi pénz, az a csaj meg korlátlanul dumál.

2015. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Nem értem miért nem hív fel, akivel együtt járok?"

Tényleg nem érted? Vagy csak nem akarod érteni..?

2015. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Pont ő hív ingyen,mert a 20-as számokat ingyen hívja,3.4 órákat beszélnek naponta,én féltékenységi jelenetet rendeztem,de erre meg nagyon kiakadt,pedig jogos volt szerintem
2015. dec. 22. 22:31
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is mondhatom, hogy Török Szultán vagyok...érted a csíziót. A srácnak vaj van a füle mögött.
2015. dec. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De értem,sajnos nem vagyok fontos neki
2015. dec. 22. 22:32
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt nem értem akkor miért nem vele jár.Akkor hagyjon engem és kész.Legszívesebben felhívnám és megmondanám neki a magamét,de nem teszem,úgysincs értelme
2015. dec. 22. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!