Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan szomorú vagyok! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szomorú vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a párommal. Újabb év elmegy hogy eszébe se jut megkérni a kezem. Ő a végletek embere egyébként vagy hosszú ideig rágódik valamin vagy hirtelen beleugrik. Hát a házasságkötést velem úgy látszik nem sieti el. Csak én már unom ezt. Mit tegyek? Adjak neki ultimátumot? De annyira szánalmas amikor a nő fenyegeti a pasit hogy ez meg az lesz ha nem veszel el. Végülis nem kötelező csak rosszul esik akkor minek van velem? Nem házasságellenes amúgy csak bennem bizonytalan mert szoktunk néha veszekedni és ő ezt tragédiaként éli meg, pedig ennyi mindenhol van szerintem. Mit gondoltok? Meddig várnátok még? Mit tennétek? 28 éves nő vagyok a párom 34 éves férfi.
2015. dec. 23. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Verd ki a fejedből ezt a lánykéréses marhaságot. Egy gyűrűvel semmivel nem leszel nagyobb biztonságban mint most.
2015. dec. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretnék, szerinted adnék neki ultimátumot akármilyen indokkal is? :D Működhet a kapcsolatotok, csak sürgősen változz meg.
2015. dec. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Rendelj aluexpresszen egy gyurut magadnak es neki. Aztan kezd el hordani es add oda neki az ovet. Aztan postold face a kezed, ahogy rajta van a gyuru es az o keze alatta. Ird at, h hazas.

Ezek utan majd elvesz elobb utobb.

En ezt csinalnam.

2015. dec. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* Aliexpress.com
2015. dec. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem tudom mennyire lehet releváns a tanácsom ugyanis semmi tapasztalatom ilyen téren. Annyit azonban tudok, hogy muszájból ritkán maradnak párok együtt, emiatt még nem feltétlen kell aggódni :) Pár kevésbé pesszimista ok ami eszembe jut, hogy miért nem szeretne házasságot:

1. Az esküvő hatalmas felhajtás, rengeteg szervezés és nem kevés pénz

2. Nem igazán érti min változtatna

3. Nem tudja elképzelni, hogy egy ilyen ceremóniának hogyan is kéne végbemennie a szervezés kezdetétől az esküvő végéig

Viták amúgy minden kapcsolatban vannak. Az apróbb viták a kapcsolatokat általában javítják és életben tartják. A viták hiánya az ami veszélyesebb, ami egy olyan semleges viszonyhoz vezet, aminek a vége a teljes elidegenedés.

Szerintem célszerű lehet megkérdezni, hogy fennáll-e valamelyik a fentiek közül :)

2015. dec. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kéne a fenének..

keress mást, vén lány maradsz. 34évesen ennyi? gratulálok.

2015. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!