Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem keres. Hogy oldjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Az exem keres. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

25 F

Egy éve kiléptem egy 6 éves kapcsolatból, ami gondolhatjátok nem ment egykönnyen. Rá 4 hónapra megtaláltam magamnak a közel tökéletes párt. Megmutatta milyen boldognak lenni, amit eddig nem tapasztaltam meg. Viszot ma, így az ünnepek előtt kaptam egy üzenetet a régi barátnőmtől, mégpedig „Mi már soha többé nem leszünk együtt?”. Persze visszaküldtem neki, hogy nem, ugyanis megpróbáltuk, és 6 év alatt nem tudtunk zöld ágra vergődni, és kész. Most az a dilemma előtt állok, hogy meg merjem-e mutatni a mostani barátnőmnek? Nincs titkunk egymás előtt, de mindig is félt, hogy még a végén visszamegyek az exemhez. Attól félek, hogy hülyeségeken fog járni ezután az esze, és elillan a belém vetett töretlen bizalma. Viszont ha nem mondom el, én fogok gyötrődni, egy felől azért, mert titkolózok előtte, másfelől azért, mert ha véletlenül mégis kiderül, akkor tényleg baj lesz belőle.



2015. dec. 23. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne szolj neki, feleslegesen elkezdeni azon gondolkozni hogy meg jelent neked valamit es ezert szoltal.
2015. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne titkolózz előtte. Mondd meg meneki, hogy ez történt, ezt válaszoltad, mert őt szereted, és vele végre boldog vagy és semmi okod visszamenni az exhez. Nem hiszem, hogy baj lesz belőle.
2015. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, megmutatnam az uzenetvaltast is. Ezutan latnia kell, hogy az exnek is megmondtad, nincs mitol felnie.
2015. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felesleges szolnod neki szerintem.

Töröld az üzenetet és tiltsd le az exed mindenhonnan.

N/24

2015. dec. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki, főleg, hogy visszautasítottad. Ha normális a barátnőd, ezek után 100x jobban megbízik benned. Ha nem, pszichológust neki...
2015. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!