Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolatom ment tönkre. A barátomnak volt barátnője, de kiderült a mi viszonyunk. Hónapokig hitegetett, velem akart új életet kezdeni. Alig egy hete még együtt voltunk, rá három napra azt üzente a neten, hogy vége mind a két kapcsolatának. Nem értettem és nem értem, mert minden rendben volt, nem veszekedtünk. Dacból visszaadtam minden ajándékot, amit tőle kaptam. Szó nélkül elfogadta és közölte, hogy amit én vettem neki azokat emlékbe megtartja. Egy munkahelyen dolgozunk, de úgy jár kel, mintha mi sem történt volna. Feldúlt vagyok és zaklatott, nem látom át a dolgokat. Tudom én, hogy nem érdemli meg, hogy bőgjek utána, de az a baj, hogy az eszem és a szívem nincs azonos véleményen. Idővel majd megnyugszom, csak kérdés mennyi idő múlva. Ugyanis ez a második próbálkozásunk, mi már jártunk évekkel ezelőtt. Akkor 6 évembe telt, hogy továbblépjek. Járt vagy jár valaki hasonló cipőben? Tanácsot kérek, hogy döbbentsem rá, nem eldobni, megbecsülni kellett volna!
2010. nov. 5. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nemkellett vna belemenned a 2. próbálkozásba de...

Beszélj vele... egyszer kapd el a grabancát és mond el neki h mit érzel. és kérdezd meg h számára mit jelentett a ti kapcsolatotok?!!

vegyél ki szabit a munkahelyről.. csinálj csajos estéket.. hátha így könnyebb lesz :S:(:)

2010. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TSkull válasza:
Én nem értelek titeket nőket. Hogy a fenébe vártok el bármit is egy olyan kapcsolattól, amely úgy kezdődött, hogy a pasidnak már rajtad kívül eleve volt valakije? Hogy lehet így bizalmas kapcsolatot kialakítani kérdem én? Én soha de soha nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba. 25 F
2015. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!