Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért olyan nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért olyan nagyon gáz, ha ismeretlenek facebook-on ismerkedési szándékkal megkeresnek?

Figyelt kérdés

egyszerüsítsük a helyzetet azzal, hogy egyedül vagytok és társkeresőn is fentvagytok...


sajnos nagyon azt hallom, hogy ez nektek zaklató, zavaró. De lehet, hogy a pasi nem tud irni társkeresőn. Betelt a postafiókotok, vagy túl sok üzenetet kaptok? Tinderen esetleg nem akar várni hónapokat, mire sorrakerültök? Ezért tesz valamit a dologért.


Természetesen ha "nem"-et kap, vagy semmit, akkor elkotródik. Ekkor is zavaró? Arra nem gondoltok esetleg, hogy tényleg meg akar ismerni, és nem több száz levelet irogat idegeneknek?


2015. dec. 23. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Én nem vagyok fent társkeresőn, mégis bepróbálkoznak közösségi oldalon. Nem ismerkedek, mert van konkrét kiszemeltem. Van, aki megérti, és elfogadja, van, aki megsértődik, van, aki nem tud leállni, és tiltani kell.
2015. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ismerkedni szabad, de ne azzal kezd h "Szia van pasid?" mert ettől már a falra mászok. Elősször csak barátkozz, hagyd h megismerjen.
2015. dec. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

volt, hogy igy "nem"-et kaptam, le is álltam. Ne mondjátok már, hogy igy is gáz :(


igy is elég gáz, hogy minden jó nő csak társkeresőn van, mindenki facebookon lóg, meg otthon ül, alig lehet ismerkedni ezeken kivül

2015. dec. 23. 19:51
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha elfogadod, az jó, azzal van baj, aki nem fogadja el, és sokan az ilyenek miatt utasítanak el közösségi oldalon élből mindenkit. Egyébként sok helyen lenne lehetőség, csak az emberek nem próbálkoznak. Nem mindenki lóg állandóan az interneten. Én most ki vagyok merülve, és ez még telik az erőmből, de mostanra már sokszor neten is használhatatlan vagyok, még egy egyszerű baráti beszélgetésre is. Nem tudok eleget aludni egy zajos családtagom miatt. :-)
2015. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

èn a facebookon jeloltem be ismeretlenul a parom. csak megtetszett a kèpe alapjan...beszèlgetni kezdtunk,majd talalkoztunk hamarosan.. már 2 ève hogy egyutt vagyunk.

ja ès nő vagyok. szerintem nem gáz ez a modszer.

2015. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nem jön be. Egyszer kaptam ilyen üzenetet, amikor szakítottam az exel, akkor jöttem rá, hogy minden idegen megkereshet és rám írhat. Ezért beállítottam úgy az oldalt, hogy senki nem írhat, senki nem láthat, csak az ismerőseim.

Akinek problémája van azzal, hogy idegenek írnak neki, az ugyanezt teszi, ha van egy kis esze. Ha meg nem teszi meg, akkor ne rinyáljon, hogy zaklatják.

2015. dec. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért mert sok embernek a facebook egy privát hely ahol a barátaival, iskolával, családdal tartja a kapcsolatot, személyes képei, információk vannak amit nem biztos, hogy mindenkivel meg akar osztani. A sok érdeklődő között valljuk be, kevés az aki be is jön, tehát a többivel kapcsolatos információ szemét lesz, lehet törölgetni ha bejelölt hogy ne kelljen a dolgait nézegetni a főoldalon, nem látni tőle a fontos üzeneteket, stb. Eleve sok ember le is korlátozza, hogy az ismeretlenek mennyire férnek hozzá az oldalához biztonsági okokból. Én pl hónapokig nem láttam az ismeretlenek által írt üzeneteket, mert egy másik helyre tette a facebook. Most ha jól tudom megváltozott, de nem örülnék neki ha ismeretlenek üzenetei jelennének meg az ismerőseim között.

Pont azért van fent társkeresőn a lány, mert ismerkedni akar, és ott egy olyan oldalát osztja meg amiről úgy döntött, hogy az megfelel az ismerkedéshez. Akinek már ez sem elég az kissé telhetetlen.

2015. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

én kitűnni akarnék a tömegből.

Sokan rányomják a tinderen - és? Hónapok lehetnek, mire sorrakerülök, vagy csak VÉLETLEN hogy a hatókörébe esek. Aztán meg sokan rányomják, vannak matchek és? Sok pasi nemis lép.

Más keresőkön meg heti 600 levél jön be. Lehet, hogy ott nem is tudok irni, mert teli a postaláda. Vagy csak a sok fos között elveszek.


De leginkább azt akarom kifejezni ezzel, hogy sok száz csak rányom, 5 mp múlva már elfelejti a lányt... én meg veszem a fáradtságot, és utánakeresek

2015. dec. 23. 22:43
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Én nem szeretem, ha ismeretlen rámír... (mondjuk a beállításaim is olyanok, hogy nem is nagyon tud) tele a net mindenféle pszichébetegekkel, kell az nekem?

Már eleve, hogy a faceról is azt hiszi, hogy társkereső. :O

2015. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel kiírtad a kérdést, úgy látszik mégsem működik a dolog. Akkor talán mégsem gondolod jól? Nem azzal fogsz kitűnni a tömegből, hogy nem tiszteled a kívánságát. Ha valaki fent van a társkeresőn, akkor nyilván azért van ott, mert ott akar ismerkedni és nem azt akarja, hogy a sokkal személyesebb facebookjába tolakodjanak. Ez a tipikus esete annak, amikor valakinek semmi sem jó.
2015. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!