Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek Mi Lehet az Oka,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Mi Lehet az Oka, hogy 18 évessen még sosem volt Párkapcsolatom? ( eggyáltalán. Semmi )

Figyelt kérdés

Roma szàrmazàsú vagyok, de kiskorom óta Nevelőszülőknél élel. Azt tudom, hogy mimdig is akadàlyozó tényező lehetett az, hogy Cigàny vagyok (...) A Magyarok ( Bocsànat, hogy így fogalmazom meg a következő soraimat, de talàn érthetőbb lesz) között azért " lógtam ki" mert roma vagyok, a cigànyok között pedig azért mert sosem akartàk elfogadni, hogy semmi " nem köt hozzàjuk" nem ismerem a kúlturàjukat, nem ismerem a nyelvjàràsokst és azthiszem erőssen àllíthatom, hogy a Gondolkodàs menetem is màs. ( Réven, hogy a Nev.Szüleim Magyarok ) Ezeket a dolgokat nem negatívumként mondom(tam) Szóval úgy érzem nehéz Helyzetben voltam ( Vagyok ) Az Emberek néha felszínessek és nem könnyű...MIT LEHET EBBEN A HELYZETBEN TENNI??????


Visszahúzodó làny voltam mindig, sose ment könnyen a baràtkozàs. Én hiszek abban, hogy vannak Kivételek ( mert vannak ) akiket abszólut nem érdekel ki milyen etnikumhoz tartozik kinek milyen a bőrszíne. Merem remélni, hogy nem mindenkiben van annyira rosszindulat, előítélet. Közhelyes lehet, hogy a Belső értékek fontosabbak mégis idővel ez lesz tényleg a lényegesebb!( Az én Olvasatomban )


Nem azt vàrom, hogy az Ölembe essen a Szőke herceg!

Csak szeretném kicsit megérteni a Társadalmunkat!

És ötleteket kérni, hogy HOGYAN KERESHETNÉK - TEHETNÉK SZERT EGY BARÀTRA?? AKI NYITOTT GONDOLKODÀSÚ, ELÉG ÉRETT AHOZ, HOGY NE TÖRJÖN MÀS FEJE FELETT PÀLCÀT ELSŐ LÀTÀSRA!! (???)


Elnézést kérek ezúton ha valakiben ellenszenvet vàltottam ki!



2015. dec. 24. 18:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Rendben ezt is Elfogadom! Neked is Boldog Karàcsonyt!
2015. dec. 24. 19:27
 12/19 anonim ***** válasza:
#9 ok, aláírom, bp-en élek, és a nagyon kis helyeket nem ismerem, de itt tényleg azt látom, hogy aki dolgozik, aki tanult, aki normális, annak a leghülyébbek kivételével senki nem firtatja a származását.
2015. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kedves tizes, akkor gondolom minden csajtól tollbamondást kérsz első randi előtt.
2015. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10 es vagyok.

Nem kérek tollbamondásos vizsgálatot.

Azzal érzem jól magam, aki szellemileg is a partnerem.

Volt már aki nem jött be, alkata sem, és az "esze" sem, de azt mondta hogy ő szeretne szexelni. Szexeltünk.

2015. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ezúton akkor, Én tényleg szeretnék még egyszer elnézést kérni a Helyesíràsí Hibàim miatt!


Ha ez Valakit ennyire Zavart!

2015. dec. 24. 22:07
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból probléma, hogy nem tudsz helyesen írni, így nem lehetsz túl magasan képzett, nálam ez KO kritérium, mert nem tudnék hosszútávon tervezni valakivel, akivel nem vagyunk egy értelmi/egzisztenciális szinten.


Egyébként az, hogy cigány/roma vagy, az nem meghatározó. Láttam én már olyan szép tüzes cigánylányt, hogy "egyből szerelmes lettem belé", tehát ez sem lehet szerintem indok.


Próbáld meg elfogadni magad, és tenni azért, hogy több legyél az átlagnál, tanulj többet, képezd magad és az értékrended alapja az legyen, hogy minél értékesebbé válj.

2015. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyébként lehet, hogy a külsőddel van baj, ha gondolod küldhetsz privátba képet és elmondom az őszinte véleményem.
2015. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Rendben, figyelj nagyon szívesen elfogadom a Kritikàt is ami építő jellegű, de lassan màr azt érzem, hogy inkàbb a " Földbe akarsz döngölni"


Mielőtt valamit Megfogalmazol és csak úgy Dobàlozol szavakkal, jusson eszedbe, hogy Nem ismerjük egymàst és nem szeretem ha Valaki ennyire nem veszi a Lapot!


Bocsànat, hogy Helyesíràsból egy nagy nulla vagyok - Nem köteleztelek semmire sem, nem kérek az Ilyen fajta Véleményből!


Ezzel a beszélgetést szeretném LEZÀRNI!


Köszönöm Szépen!

2015. dec. 24. 22:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Én magyar lány vagyok és biztos nem utasítok el ok nékül valakit a sszármazása miatt. Az igaz, hogy sok roma származású bűnös dolgokat csinál országunkban. Szerintem a helyesírást fontosnak tartják az emberek, a hiányát pedig igénytelenségnek. Légy okos, kedves, nyitott, művelodj, sokat, olvass és tanulj nagyon szorgalmasan és meglátod minden rendben lesz. A romákat szerintem sokan azért ítélik el, mert a munka és a tanulás helyett inkább a bűnözést választják, de légy te az ellenpélda, sot, a példakép és mutasd meg, hogy te is ügyes tudsz lenni, ha akarsz és így az eloítéleteknek is végetvethetsz, egyúttal az emberek bizalmát is könnyebben elnyered. Sok sikert!
2016. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!