Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ilyen férfit hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfit hogy lehet megközelíteni? Mitől válhat ilyenné egy férfi? 20+N

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy éve egy férfival. Csókon kívül semmi nem történt.

Szó szerint nyomul, ha távolság tartó vagyok. Ha érzelmeket,viszonzást mutatok, menekül. 3 bevált szexpartnere van.Nem akar senkihez kötődni,valamitől fél.Nem vagyok szerelmes, de barátkozik velem, ez a baj,erre ő is rájött.Ő a kettőt nem tudja keverni.(Minél nagyobb falat húzok, annál jobban teper.)

Vagy egy két szex és kész, vagy csak szex hosszútávon, vagy semmi. Mit tehetek, hogy mégis szerepet kapjak az életében?( szex kizárva).


2015. dec. 24. 20:26
 1/8 omba ***** válasza:

Semmit. Idétlen értetlen kölyök. Te meg férfinak hívod, s úgy is kezelnéd.

És milyen szerepet keresel a 3 szexpartnere mellett?

2015. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Légy a Múzsája,vagy Úrnője!-)
2015. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van:-), de nem hiszem, hogy jobb vagyok nála. Mindenkinek van defektje, mindenre van megoldás, ez egy sérült pasas, szeretnék a barátja lenni, és kideríteni mi àll a háttérben, ha már ennyire nem enged el.
2015. dec. 24. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Elkerülő kötödési stílusa van. Kiskorában nem kapott érzelmi választ, odafigyelést, elismerést a szüleitől.


Nem mer közeli kapcsolatba kerülni senkivel, mert azt tanulta meg hogy mások számára ő nem is létezik, úgyis elhagyják. Csak olyan kapcsolatok érdeklik ahol ő irányít, nem kockáztat semmit, nem adja ki magat.


Nem lehetsz része az életének, mert az neki a legfontosabb hogy ne függjon senkitől, ne kötődjön senkihez.

2015. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos magamban is ezt a választ fogalmaztam meg://
2015. dec. 24. 21:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi a teendő abban az esetben, ha egy ilyen férfi találkozik pont ugyanezzel a "pszichológus által diagnosztizált "defektben"szenvedő nővel, tudnak valamit kezdeni egymással? Tudnak egymásnak segíteni?
2015. dec. 24. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyet se láttam még:

"szeretnék a barátja lenni, és kideríteni mi àll a háttérben, ha már ennyire nem enged el." - szóval,ha én akaszkodok rád, akkor engem szeretnél megfejteni?

Bár nincs melléd három szexpartnerem, de ha ezen múlik... egy ragaszkodó nőért bármit.


Két defektes lehet, hogy távolról nézve összeillik, de nem tesznek jót egymásnak.

2015. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülyéknek áll a világ...
2015. dec. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!