Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisan gondolkozom?

Figyelt kérdés
A rossz,inkább azt mondanám,ellaposodott párkapcsolatomban jól érzem magam.Pedig ez pár évvel ezelőtt nem volt így.Se szex,se érzelmek,inkább csak barátság.A gyerekemmel jól érzem magam,bár túl vagyok 1-2 lelki válságon,most jutottam túl rajta,a lelkem is kezd erősödni,elég a barátság egy kapcsolathoz?.Szerintetek meghibbantam?
2007. nov. 9. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érzelmek nélkül nincs értelme...A kérdés az,hogy csak jól érzed magad mert elfogadtad a sorsod, vagy boldog vagy, mert neked ez is elég?ha csak a gyerek miatt fogadod el a dolgot, akkor szerintem nincs értelme, mert a gyerek is érzi, hogy nincs minden rendben.Gondold végig nem vágysz e másra, jobbra.ha igen szerintem állj tovább.Mind a hármótoknak jobb lesz, a barátág viszont megmaradhat.Meg nem hibbantál, csak beletörődtél a sorsodba.Hidd el van ennél jobb is csak meg kell találni az oda vezető utat.Azt viszont keresni kell...
2007. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Nem értek egyet az előttem szólóval. A barátság a legfontosabb, főleg a házasságban. Ha kölcsönös a bizalom, az őszinteség, akkor minden rendben lesz. Minden párkapcsolatban eljön az az idő, amikor elmúlik, elhalványodik a szerelem, viszont a barátság örök (vagy legalábbis tartósabb a szerelemnél). A boldogsághoz elég lehet, kellő őszinteséggel. A gyereknek meg még akkor is jobb, ha vele él az apja és az anyja is, ha közben nem szeretik egymást. Ha pedig megvan a kölcsönös tisztelet a két szülő között, a gyerek jó példát fog látni.
2008. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!