Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek többé szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek többé szerelmes lenni. Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
a sok csalódás és a volt barátom elvesztése miatt nem fogok belemenni több kapcsolatba. Tudom hogy ezt nem én döntöm el mikor leszek szerelmes, de olyan szempontból eldönthetem hogy nem engedem közel magamhoz az illetőt ha esetleg lesz ilyen, és próbálom kiverni a fejemből. Jól fogom fel vagy pedig nem ártana pszichológussal kezeltetnem a problémámat?
2010. márc. 24. 13:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogod fel jól. Menj el a dokihoz.
2010. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Áh, nem - ez változni fog - hidd el. Nem kell pszichológus, az élet majd megoldja.

Én elég sok csalódáson mentem keresztül énis így vélekedtem erről az egészről. Ám már túlvagyok a 6. randin egy lánnyal - teljesen megváltoztatott, megváltoztatta az érzéseimet. Csak most más a probléma. Nem merünk belemenni a kapcsolatba mert eléggé bizonytalan a jövőnk. Szeptembertől lehet nem 1 városba klerülünk. Tudod milyen rossz az amikor 2 ember teljesen odáig van egymásért, és szószerint nem mernek jobban közeledni egymás felé mert félnek hogy újra átélig azt a mérhetetlen nagy fájdalmat, ami miatt eredetileg nem akartak új kapcsolatot? - Eléggé bonyolult most ez a helyzet. Szóval tudom hogy eléggé rossz a helyzeted, de gondolj abba bele hogy ez lehet rosszabb is :$


Hidd el - megfog oldódni a problémád, ha az életedbe kerül egy olyan srác, aki számodra a legmegfelelőbb, és lehet nap mint nap elmész mellette, csak még nemfigyeltél fel rá.


22F

2010. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hogy figyeljek fel rá ha nem ad jelet??
2010. márc. 24. 13:09
 4/23 anonim ***** válasza:

azért mert csalódtál volt párodban örökre elzárod magad azelől, hogy valakivel igazán boldog lehess úgy, hogy öngamad lehetsz minden tekintetben előtte... nem, nem fogod fel jól.

egy nagy csalódás után sokszor érezheti ezt az ember, velem is előfordult már, de mindig rájövök, hogy nem elégednék meg egy olyan kapcsolattal ahol hazudnom kell a másiknak azért, hogy magamat védjem, vagy bármi más miatt. ezt fel lehet fogni gyengeségnek és erőnek is. én sose tudtam feladni és nem is akartam igazán soha. ha az ember kapcsolatra vágyik, akkor akármi történhetett, úgyis vinni fog a szíved tovább, még ha fájni is fog.

2010. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Hidd el- akkor fog az életedbe kerülni amikor nem is sejted - ez általában így szokott lenni

Esetenként lehet apró változtatás szükséges az életedben, járj más környezetbe stb. Add meg a változás lehetőségét és hogy ezzel utat nyiss a boldogságodnak

22F

2010. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
de én nagyon azon a véleményen vagyok hogy engem senki se szerethet úgy amilyen vagyok és hogy sose lesz megfelelő férjem meg barátom. Mert előbb-utóbb úgyis válás lenne a vége. Ez sokmindenkinél így van. És amilyen szerencsés vagyok tuti rám is ez vár.
2010. márc. 24. 13:18
 7/23 anonim ***** válasza:

Én a kérdést, két részre bontanám.

1. Az elmélet, miszerint nem engeded magadhoz közel az elkövetkezendőt, nem jó.

2. Illetve, hogy most ezt érzed és gondolod, egy természetes reakció, és "védekezési" forma.


Orvosra nincs szükség semmi képen, akkor "ha a volt pároddal, úgymond természetes keretek közt szakítottatok"

Ha valami tragédia van a sztoriban, akkor az más. (gyanítom nem)


Kutyaharapást szőrével!

2010. márc. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
milyen tragédia?
2010. márc. 24. 13:23
 9/23 anonim ***** válasza:
Hmmm. Én hasonlóan voltam, nem akartam kapcsolatot, elég sokáig jól ki is kerültem. Aztán egy idő után hiányzik "a másik", a törődés, a beszélgetések, és rájössz, hogy ez elszalaszott idő volt, mert egyedül nem jó. Aztán belefutsz valakibe, aki szimpatikus, és te is neki (én így jártam, pedig nem kerestem senkit), és csak reménykedsz-meg persze dolgozol is érte-, hogy jobban fog mennni mint az eddigiek. A rossz tapasztalatokat viszont érdemes megjegyezni, és ami ebből a te hibád volt, azt eleve másképp csinálni.
2010. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
olyan hibát követtem el sajnos,amit már sosem lehet visszacsinálni:(( Amúgy meg velem nem kell törődjön is akárki.
2010. márc. 24. 13:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!