Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátságból lehet párkapcsolat ebben az esetben? Nincs sok időm dönteni, mit tegyek… Kicsit hosszú történet…

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki az egyik legjobb barátom és soha semmi többet nem akartam tőle, mint egy barátság egészen tegnapig.

Nem vagyok szerelmes belé, de viszont nagyon tetszik, és tudom, hogy idővel valami kialakulhatna bennem és benne is, mert szinte csak közös tulajdonságaink vannak és a legbizalmasabb dolgainkat elmondjuk egymásnak, amikről eddig másnak nem beszéltünk.

Annyira jól néz ki, hogy a legtöbb férfi utána fordul, de nagyon magányos. Csak csalódásaink voltak másokkal és ezek miatt mindig egymást vigasztaltuk.

Az biztos, hogy én is bejövök neki belsőleg és külsőleg is, csak neki sincsenek még érzelmei felém.

Először az életemben nem a szívem, hanem az eszem hajt egy nő után.

Ő már külföldön él fél éve és most visszajött néhány napra, de holnap elhagyja Magyarországot már véglegesen.

Tegnap találkoztam vele, és karácsonyra búcsú ajándékként adtam neki valamit, de valamiért nem tudtam felhozni neki, hogy adjunk egy esélyt egymásnak összejönni, mert úgy voltam vele, hogy úgy is elmegy az országból és nem mertem kockára tenni a barátságunkat elköszönés előtt és ezért meg se próbáltam megcsókolni.

Viszont tegnap óta azon gondolkozom, hogy lehet rosszul tettem ezt, mert egy csók lehet kiválthatta volna mindkettőnkből az érzelmeket.

Az indulásáig már nem ér rá, mert karácsonykor a szüleivel van. Így is szent este adott nekem egy kis időt, hogy találkozzunk.

Már telefonon se tudom elérni, mert a külföldi számát nem tudja itthon használni. Csak annyit tudok, hogy hány órakor indul pontosan a repülőgépe.

Fél éve engem kért meg, hogy én vigyem ki őt a gépéhez, mikor először ment ki, de még akkor se közeledtem felé, mert más lánnyal szerettem volna lenni.

Még lenne egy utolsó esélyem, hogy találkozzak vele az indulása előtt, ha elmegyek megint a repülőtérre, úgy hogy ő most nem tud róla.

Mintha valami második esélyt kaptam volna az élettől erre, de azt se akarom, hogy rázúdítsak mindent közvetlenül a gép indulása előtt. Még ha adna is egy esélyt kettőnkre, nekem abba az országba kellene mennem, ahol ő él, ami egyébként engem nem zavarna, mert nekem sincs már semmi kötődésem Magyarországhoz és ő is tudja, hogy februárban mindenféleképpen el akarok menni, egy olyan országba, ahol jobban meg lehet élni, mint itthon.

De ha elkezdek beszélni erről neki, és ha nem úgy reagál, ahogy szeretném, akkor tartok attól is, hogy az egyik legjobb barátomat elveszítem, amit nem akarok...

Holnap estig van időm dönteni. Mit tennétek a helyemben?



2015. dec. 25. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
forró zuhany, majd pedig hideg vízzel a végén. tök jót tesz
2015. dec. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát, ha eddig soha nem érzett irántad semmi többet barátságnál, akkor a nagy reptéri dráma nem valószínű, hogy fellángolást keltene benne. nem kizárt, de nem valószínű. inkább megijesztené, vagy csak nem tudna mit kezdeni vele.

jobban jársz, ha most elengeded és később oda mész ki, ahol ő van, adsz kis időt magatoknak együtt és utána hozakodsz elő ezzel.


ha mindenképp ki akarsz menni a reptérre elbúcsúzni, szerintem ajánld fel, hogy kiviszed/kíséred, hogy elbúcsúzhass tőle, annak biztos örülne, addig is tudtok beszélgetni, beszélhettek a kiköltözésedről is. a szerelmi vallomásnak most nincs értelme szerintem.

2015. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod felhívni, akkor min. 3(!) órával előbb odamész a szüleihez és bepakolod a kocsiba. Aztán megemlíted, hogy nem véletlenül jöttél érte...

A reakciójától függnek a további lépések.

A lány helyében nem biztos hogy dobnék egy hátast, mert így búcsúzóul igen értelmetlen ez a vergődés...

Ennek dacára én is ezt tenném a helyedben, mert egyetlen esély, lehetőség mellett sem szabad elmenni.

Ha a lány végleg el akar menni, akkor azt jelenti, hogy nem volt nagy szereped az életében, lehet hogy kint már megtalálta az élete értelmét...

Összességében elég nagy balfék vagy - hogy finom legyek - mert ez már olyan "utánlövés" ízű...

De mondom ettől függetlenül megpróbálnám a "ráutaló magatartást" elővezetni... Sok veszteni valód nincs...

2015. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha eddig hanyagoltad (mert "más lánnyal szerettél volna lenni"), akkor igazából nem értem, hogy mi ez a nagy fellángolás?
2015. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy a csajszi kint már jól "megágyazott", és így könnyebb neki is kimenni - csak hát lassú felfogású,most esett le a tantusz neki:)
2015. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!