Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy igen hosszú történet. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igen hosszú történet. Nem tudom mi a vége. Mit tegyek, mit várjak!?

Figyelt kérdés

Sziasztok...


Elkezdeném a történetem...


a párommal, 1,5 éve vagyunk együtt.. nehezen indult a storynk.. de kiálltam mellette még rendeződnek a volt palijával a dolgok!


Jelenleg 3 hete meglátott a telefonomban 1 beszélgetést (SMS) és 1-szer felhívtam az eszem.. és sajnos berágott rám... elakar költözni tőlem.. Talált egy nagyon jó, olcsó, ismerős által ajánlott albérletet!


a megszokott módon, ő elmegy dolgozni 5 napokat a messzibe.. (Magyarországon) eleinte szinte rám sem írt egész nap.. utána elkezdtünk beszélgetni! találkozni... együtt aludni (sex nuku..)


sajnos a mostani állapotban.. azt tudom elmondani, hogy ha együtt vagyunk akkor nagyon jól élvezzük a jelen pillanatot.. és mondta is, hogy ha elmegy dolgozni akkor ő eldönt valamit, hogy a kapcsolatunknak vége.. nem tud elnézni mellette, megbocsájtani! Ha viszont itthon van és velem van akkor jól érezni magát és ez miatt elbizonytalanodik.. hogy lehet nekem van igazam... lehet meg kellene próbálnunk együtt lakni.. ISMÉT...

Ismét együtt... sajnos 2 hónapja haza költöztünk


elmondtam neki, ő is belátta, hogy akkor kezdődőt el.. csúnyán beszéltem vele, nem foglalkoztam elhanyagoltam.....


és most... most megtört.. megtört benne valami..

nem biztos, hogy akarja már ezt.. nem tudja, hogy működne e... (de mivel ha együtt vagyunk akkor jól elvagyunk..) döntésképtelen


teljesen össze van zavarodva.. tegnapelőtt beszélgettünk egész nap szinte és annyira jó hangulata volt.. beszélgettünk a jövőről.. a jó kis közös dologról..


De az utóbbi napokban kedvetlen.. igaz megvan neki.. úgy ment el, hogy fáj a hasa.. és 12 órákat dolgozik.. lehet, hogy fáradt.. kedvetlen.. (én gondolók rosszat egyből.. nem tudom)


De sajnos kedden előjött, hogy ő azt az albérletet nem fogja elhalasztani.. De mondom akkor most mi van?? Mond, hogy menjünk külön és akkor elkezdem a gyászom miatta... Nem tudja mit akar... nem tudja kimondani, hogy vége.. de azt sem, hogy folytassuk.. Én kérdeztem tőle, hogy most mi van?? Mi lesz?? (nagyon rossz abban a tudatban lenni, hogy vége..) ő nincs nekem.. ezt nem akarom...


de azt sem akarom, hogy mindig erről beszéljünk nem mond semmit az albérlettel kapcsolatban.. tereli a témát.. vagy majd este beszélünk róla.. Szerintetek ne hozzam fel a témát.. had gondolkozzon? Bár lassan 3 hete, hogy ez van.. hogy meglátta az smst... Lehet azt várja, hogy hazajöjjön és elmondja?


Nem tudom mit csináljak... ha nem írok ő rám ír.. beszélgettünk kommunikálunk...


Először azt hittem azért nem költözik el mert a szüleinél kényelmetlen helyen tudna aludni.. múlthéten azt mondta, hogy ö ezt nem tudja csinálni... mondta, hogy átmegy addig a szüleihez.. másnap kérdeztem, hogy elviszed a cuccaid este.. "elvigyem rossz neked, hogy ott van?"


mondom nem.. holott annyira rossz, hogy nagyon...


"lehet, hogy egy kis időt külön kellene töltenünk? Szerinted ez működne még?.. érdekel, hogy mi van veled.. de ha nem vagyunk együtt akkor nem hiányzol igazán.. (persze mert itthon van a barátnője.. 6 hónap után..) Imádom, szeretem a bnőjét... nagyon kedves rendes..


szerintetek, csináljak úgy, mint aki nem foglalkozik az albérlet témával.. majd meglátjuk mi lesz? Beszélgessünk nevessünk!?


mi a véleményetek?


mit csináljak?



Lehet néha értelmetlen.. de sajnos nagyon sok dolog van a fejemben!



2014. okt. 16. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
"felhívtam az eszem" ne haragudj,de csak eddig jutottam. Sírok XDDD (mindjárt elolvasom)
2014. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elolvastam (1-es vagyok). Szerintem megingott a bizalma.Nem mondtad neki,hogy beszéltél az exeddel?És miért nem? Tisztább ha nem titkolózol,akkor nem tartanátok itt.
2014. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha.. 7 évig voltunk együtt és amikor külön váltak útjaink 3 éve.. azóta nem beszéltem vele és láttuk egymást a városba és mondom megkérdezem mi a helyzet vele..


bocsi Én F/27 ő 28

2014. okt. 16. 21:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom.. de soha nem akarok már az exemtől.. én őt akarom..
2014. okt. 16. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj,ez teljesen rendben van,hogy megkérdezted mi van vele.De miért kellett ezt eltitkolni? Láttad,eszedbe jutott,ráírtál.Mi van ebben? Azzal van baj,hogy a párod azt hihette újra megdobbant a szived,ezért titkolóztál.A spontán bizalom odavan.És ezt lehetetlen visszaszerezni.
2014. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!