Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben ki volt a hibás?

Figyelt kérdés
A barátnőm elutazott karácsonykor a családjával 4 napra pihenni. Amint hazaér együtt aludnánk és mondtam h másnap nekem osztálytalálkozóm lenne amin kibukott hogy miért nem vele akarok lenni azok után hogy egy hétig nem láttuk egymást. Én végig azt mondtam hogy együtt alszunk amint hazajön és az osztálytalálkozó utáni napokon is. Ilyen Több mint egy évente van egyszer. De nem értette amit mondtam csak hogy nekem ő nem hiányzik meg ilyeneket mondott. Pedig egyáltalán nem ez a helyzet. Mit gondoltok? 21 évesek vagyunk.
2015. dec. 25. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleg kellemetlen. Tapasztalatlan meg parkapcsolat teren.

A legdiplomatikusabb megoldas, h menjen veled az osztalytalalkozora.

N

2015. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 napra elutazott piheni nèlküled,most nem hiányzól neki?Csak amikor neked van programod,èrdekes.
2015. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy a hibás! Kellett neked ilyen lánnyal összejönni...
2015. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

KOMPROMISSZUM. Menj el pár órára az osztálytalálkozóra, annyit csak kibír nélküled a lány.


Ettől függetlenül neked van igazad, a lány túlhisztizi a dolgot.

2015. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!