Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjam meg hol lakik?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon tetszik nekem én is ő neki törtent egy kis afele vita es vagy letiltott vagy kitörölte a profilját de szerintem nem miattam annyit tudok hogy kiskőrősőn lakik és ennyi telefonszámát nemtudom van egy kepem róla azon gondolkozok bemegyek boltokba mutogatvaa képét hogy nem e tudják hol lakikés még annyit tudokhogy petőfis kiadnák nekem hol lakik?szóval meg akarom keresni mert ő fontos nekem kérlek segitsetek

2015. dec. 26. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért jó neked, ha hülyét csinálsz magadból? Igen, menj csak végig a városon, mutogasd boldog boldogtalannak a fényképét, mert neked fontos ő. Ideje lenne felnőnöd.


Aztán ha a lány családja nehezményezi a helyzetet, élvezheted esetleg az ügyeletes sebész gondos kezelését.

2015. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De en szeretem ot jo a kepet nem mutatom meg masnak de segitsva szuleibnem ilyenek de akkor us segitsetek megakarom tudni hol lakik
2015. dec. 26. 10:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá, és kérdezd meg. :-))
2015. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyit meg mondok hogy Danyi a vezetekneve kitti a keresztneve ha valaki tudna a t.szamat az jo volna
2015. dec. 27. 12:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Figyeljetek lehet hogy ezt mind rosszul tudom de akkor is alig volt csajom pedig 16 eves vagyok miert van ez mert en nekem nagyon volt merszem elmenni egy csajhoz odamenni hogy lennel e a csajom kerlek titeket ne oltogassatok le jo nem fogom ezeket megtenni de latni akarom mert nwgyon a szivemhez nott es nemtudom azt se hogy hazudott e vagy sem de akkor is csak talalkozni mert meg akarom vele megbeszelni miert tiltott le tudom nagyon hulye felgofasom van mert szinte meg alig volt csajom osszesen 2 csajom volt es nagyon tapasztalatlan vagyok bocsi a helyesirasert telefonrol irok
2015. dec. 28. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!