Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért? Nem értem. Elmúlt 18,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Nem értem. Elmúlt 18, és végre kettesben lehetnénk, erre elmegy a családjával valamerre. Mostanra terveztük az első együttlétet, de lehet csak én terveztem.

Figyelt kérdés
Máskor is lemondta már a progikat. Még nem feküldtünk le, azt mondta, megvárja, míg 18 lesz. Erre fel itt lenne az alkalom, erre meg elmegy. 20 hónapja várok rá.18 ff vagyok. Csak szórakozik velem és nem akarna semmit?
2009. júl. 3. 12:10
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
mindig mikor kettesben lehetnénk, van valami. a múlthéten nyaralt a tesójánál, most ez. mintha direkt késleltetné...és ő azt állítja akarja. ha annyira akarná, akkor megoldotta volna már, nem?
2009. júl. 3. 12:11
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Barátom te hülye vagy xDD Másfél hónapot, talán még valahogy okés lenne hogy vársz, de 20 hónapot??? xDDD Balfék vagy, sajnálom :)
2009. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell itt rosszra gondolni lehet, hogy csak túlparázza a dolgot. Ezek szerint még mindig nem kész rá....

Próbáld TE megoldani a helyzetet...szervezz olyan találkozót, amikor nincs otthon senki...add meg a módját!!

Fontos, hogy beszéljetek erről! Sokat! Rajtad múlik, hogy le tudja-e győzni a félelmét.

És nem vagy balfék!

De, ha nem tudsz rá várni, akkor nem is szereted igazán...

17/l

2009. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó: Miért gondolod, hogy valakinek 20 hónapokat kellene várnia a másikra? Szerinted ez átlagos és ésszerű dolog?
2009. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Jó, azért le lehet állni, attól még, hogy nem akarta az első héten megdönteni, nem barom. Szerintem dícséretes, de komolyan beszélgess el a barátnőddel, én sem vagyok egy k*rva, és két héttel a 16. születésnapom előtt, öt hónap járás után megtörtént az esemény nálunk. Pedig alapvetően egy évet terveztem, mivel nagyon nehezen tudok megbízni az emberekben... Szerintem itt van valami gond. Oké, hogy várni kell, de 20 hónap szerintem minden esetben nagyon sok... Az majdnem két év...
2009. júl. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem balfékség, hanem szerelem, kedves 12:12-es válaszoló. Én örülnék, ha ilyen barátom lenne, ez azt mutatja, hogy nem csak arra kell neki a lány, hanem komolyan gondolja a kapcsolatot.

Kedves kérdező! Nehogy már azon bukj ki, hogy nyaralni ment a hölgy, persze, hogy nyaral, hiszen nyár van! Ez még nem jelenti azt, hogy nem akar semmit, lehet, hogy csak rosszul jöttek össze neki a programok.

Az is lehet, hogy a barátnőd egyszerűen nem érzi még késznek magát a szexre. 18 évesen ez nem csoda, én is 20 voltam, mikor lefeküdtem a párommal, pedig 15 éves korunk óta járunk. A lényeg, hogy semmiképp se erőltesd a témát, ha majd felkészült, és ő is akarja, biztosan meg fog történni. Ha eddig kibírtál 20 hónapot, akkor még egyet vagy kettőt kibírsz, nem?

2009. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

igen, nem mondhatjátok rám, h csak azt akarom. szeretem és igen, tudok várni rá. de a fiatalságom elszalad és rajta még mindig az látom, h nem igazán akarja. ha akarná, akkor most hétvégén megtörténne.

beszéltünk róla és fél tőle, h fájni fog, meg h "elbénázom". azért a bizalom is megvan.

2009. júl. 3. 12:22
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Igen szerelem, az egyik részéről biztos. És minek szolgáltassa ki magát szerencsétlen ha a csaj szarik a fejére? Szűz csaj, bár az is lehet hogy mással kefél, és csak azért van a sráccal hogy legyen valakivel...
2009. júl. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
igen, kíbírok. de az utolsó hónapok a legnehezebbek. mert mellé nem kapom meg azt, amivel kárpótolna. pl. petting. sokszor mondjuk azért, mert nem alkalmas az időzítés és ez így rossz. kívánod, de nem lehet. hozzám nem akar jönni, mert nem bírja anyumat. náluk meg lehetetlen ...öcsi...anyu..apu....mint egy rossz filmben:S
2009. júl. 3. 12:25
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 12:18-as.

Ha szereti akkor vár...szerintem. Mert nem számít meddig kell várnia, ha nem csak "arra" kell neki...

Nem mindenki tud olyan könnyen megbarátkozni a gondolattal, hogy megtörténik...fel kell olvasztani a csajt... :)

Mi kb. 1 évet vártunk... és Ő várt rám, nem erőltette, foglalkozott velem anélkül is...

Remélem érted...

Amúgy a kérdezőnek üzenném, hogy ne itt akarja megtudni a választ, hanem menjen és bátran beszéljenek kettesben erről!! Meg kell tudni az ilyesmit is beszélni, közösen..felnőtt módjára!

17/l

2009. júl. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!