Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon rosszra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon rosszra fordult a kapcsolatom

Figyelt kérdés
Nos leírom mi a helyzet. Egyszerűen nem tudok racionálisan gondolkodni, hatalmas konfliktus van a fejemben is. Barátnőmmel 5 hónapja vagyunk együtt, ő is 22 és én is 22 vagyok. Nos én régen nagyon sokat jártam haverokkal szórakozni, iszogatni stb. Mióta a barátnőmmel vagyok, leszoktam az ivásról, dohányzásról stb. Hétvégente mindig a barátnőmmel voltam, vacsora, mozizás stb, minden jó volt. Azonban fokozatosan kezdtem rosszul érezni magam, hétről-hétre, hónapról-hónapra. Igen, hiányzott a haverokkal a bulizás, ivás, stb... Úgy éreztem visszafogom magam és valami hiányzott legbelül. Aztán kezdett minden rosszra fordulni. Hétvégeket haverokkal töltöm, megint bulizás, ivás stb... Barátnőmmel egyre kevesebbet foglalkozok, ő is érzi és ma már azt is a fejemhez vágta hogy szakítani akar. Tegnap haverokkal megint elmentünk inni, küldött üzeneteket, én már eléggé részeg voltam és csak elolvastam de nem írtam vissza. Persze ő ezt látja hogy elolvasom az üzenetet és le is írta hogy miért nem válaszolok neki és én tökre figyelmen kívül hagytam.... és ma már teljesen a fejemhez vágott mindenféle dolgot hogy én azt is megígértem neki hogy karácsonkor írok neki egy levelet, nem csak ajándékot adok neki mert a képeslapot mindig előtudja venni és elolvasni (igen megbeszéltük, de nekem kiment a fejemből és csak ajándékot vettem neki nem írtam üzenetet ... ) és itt jön a legrosszabb rész, mikor buliztam megismerkedtem egy lánnyal és vele egyre többet beszélgetek, és nem tudom hogy mi van velem. Ez már totál hűtlenség, előtte én nem beszéltem senki mással csak vele. Nem tudom hogy mi van velem. Ő annyira jószívű és annyi jót tett velem, én pedig nem akarok csalódást okozni neki. Hogy lehet hogy beszélek valaki mással és közben pedig nem akarom hogy elhagyjon? Nem vagyok képes a szeretetre vagy mi lenne a bajom?

2015. dec. 27. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És a barátnőd miért is nem mehetett veled együtt bulizni?
2015. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hagyd el, hogy találhasson jobbat.
2015. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Talalkozzunk es jol megverlek. Igy megszabsditalak a buntudattol.


N

2015. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szemét vagy vele. Főleg ha ő meg kedves és odaado vagy. Ezt nem értem meg, hogy miért nem tudnak a férfiak nagy része egy ilyen nőt megbecsülni. Nos igen, veled van a probléma. Vagy felnősz vagy ő fog elhagyni, mert a kicsinyes ferfiak csak a r .bancoknak kellenek. A masik lany pedig? Nos, még inkabb idiota vagy, ha feláldoznád a kedves barátnődet egy olyan nő miatt akivel csak beszélgetsz.
2015. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jah raadasul egy olyan nőért akit a buliban ismertel meg. Azon ismerkedesek igen nagy, 100%-a eleg rovid eletű ugyanis
2015. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#5 Nem biztos, hogy rövid életű. Nekem 20 éve megvan a csaj.

Kérdező, ne agyalj, fektesd le a másikat is. Aztán majd ők eldöntik, hogyan tovább.

2015. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerlek, így nem szeretnék a fejedhez vágni semmit, de az elmondottak alapján szerintem még nem értél meg egy komoly kapcsolatra. Teljesen normális hogy nem akarod minden egyes percedet a barátnőddel tölteni, mert magaddal is kell foglalkoznod illetve a haverjaiddal is. Viszont az nem állapot, hogy teljesen elhanyagolod a lányt és inkább csak a buli meg a pia...és a nők!? Beszéld meg a barátnőddel, hogy mi lenne a legjobb, hogy te is tudj egy kicsit élni (és akkor pl a barátnőd is tart egy-egy csajos napot a barátnőivel), de azért a barátnőddel is legyél, vagy mi lenne ha ő is menne veled egyszer-kétszer, kössetek kompromisszumot! De ha nem megy akkor még nem értél meg erre.

A másik csajt meg vagy nagyon gyorsan "eldobod" vagy elmondod a barátnődnek, hogy beszélgetsz egy csajjal (mert gondolom nem tud róla).

2015. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak egy pasi vagy. Mind ezt csináljatok. Ezért nem kell nekem magyar. Mert qztok meg isztok. Inkább a halál mint ti.
2015. dec. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a kedves barátnőd kidob te pedig majd akkor jössz rá hogy mit veszítettél…
2015. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 schamuelson ***** válasza:

Nagyon furcsa ember vagy. Teljesen tisztán látod a helyzetedet, a hibáidat, érzed, mi lenne a helyes, mégis a "sötét oldalt" választod. Esetleg mégsem ő az igazi, akiért érdemes feladni a múltadat?

Talán az lenne (lett volna) a megoldás, ha a barátnőd mellett egy másik baráti társaságot alakítanál ki. Akikkel nem a mértéktelen ivászatból áll a szórakozás. Akik közé szégyenkezés nélkül elvihetnéd a barátnődet.

Én például hasonló okból váltottam munkahelyet, mert nagyon vitt magával az a társaság. Rossz vége lett volna, beláttam.

2015. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!