Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt állítja, hogy szeret és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt állítja, hogy szeret és velem akar lenni és nem akar elhagyni, de akkor miért ilyen?

Figyelt kérdés
Találkozunk csak ritkán a munkája miatt. Héten nem volt gépe így nem tudtunk sokat beszélgetni, csak telefonon. Én hívom ő vissza hív engem. Most pl. volt facen de nem keresett. Megértem, hogy fáradt de tényleg csak azért van? Bár az is tény, hogy a fia meg a kereszt fiát kell körül ugrálnia a héten szóval ezt is megértem. De nem kereshetne kicsit többet? Vagy én vagyok túl szerelmes és többet szeretnék vele lenni és legyek türelmesebb?

2015. aug. 24. 11:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért itt kérdezed ezt, ahelyett hogy tőle kérdeznéd meg egyenesen?
2015. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
mert ha tőle kérdezem, meg akkor ezeket mondja amiket leírtam, meg hogy fáradt. Amiket megértek de akkor is jól esne ha kicsit többet foglalkozna velem.
2015. aug. 24. 11:12
 3/18 Mumusan ***** válasza:
56%
Légy türelmes.
2015. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A szerelem önző, a szerelem kisajátító. Természetes, hogy azt szeretnéd, ha minden figyelmét, minden másodpercét rád fordítaná, de meg kell tanulnod ezeket az érzéseket kordában tartani. Ne telepedj rá, ne fojtsd meg a szereteteddel! Tudom, hogy nehéz, de tanulható :)
2015. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
próbálom én tényleg. pl a múlt héten 2x beszéltünk. Hétfőn és vasárnap. Meg az a furcsa, hogy amikor együtt alszunk akkor igényli hogy úgy aludhasson el, hogy hozzám van bújva. Meg simogatni és puszilgatni kell és sokat ölelni, mert rettentően igényli. Nekem ezért furcsa, hogy nem keres. Bár most az is tény, hogy vásárol be a fiának az iskola kezdésre.
2015. aug. 24. 11:21
 6/18 A kérdező kommentje:
meg segít az apukájának a szüretelésben/betakarításban (szőlő,paprika,paradicsom stb. )
2015. aug. 24. 11:22
 7/18 anonim ***** válasza:
56%

Bocsi, de te tényleg önző vagy! Ha látod, hogy mit csinál, nap, mint nap, akkor miért várod el, hogy még több időt szakítson rád, mint amennyit tud?

Legyél már egy kicsit türelmesebb és ne csak a saját egoista vágyaid és kívánságaid hajtsanak előre!!

Ne képzelj be dolgokat, hogy pl. "de akkor miért ilyen?" Mert nagyon sok dolga van!!

És te neki miben szoktál segíteni??

Ha meg nem tudsz neki segíteni, akkor légy türelmes hozzá, feltéve, ha tényleg szereted!

2015. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sajnos a szüleit nem ismerem, csak a fiát. Így nem tudok nekik segíteni a betakarításbán. A házimunkát amikor ott vagyok én végzem el. Főzés,mosás,takarítás. 1 hónapja nem láttam talán azért kérhetek kicsit jogosan több figyelmet, de neki nem rovom ezt fel, nem zúdítom a nyakába. Annyit mondtam neki, ha szabin lesz lejöhetne hozzám akár a fiát is hozhatja van elég hely neki is.
2015. aug. 24. 11:29
 9/18 anonim ***** válasza:

És te miért nem látogatod meg? 1 hónapja nem láttad és még elvárod, hogy ő jöjjön el hozzád! Te miért nem mész el hozzá és pl. ott a környéken lennétek kettesben?

Mindenre van megoldás, ha akarja az ember! :)

2015. aug. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


En viszont azon a velemenyen vagyok, hogy akarmilyen elfoglalt is valaki, VAN 5 perce mondjuk este, hogy felhivja, akit szeret. Nekem is volt olyan napom, hogy teli volt zsufolva de akit szeretek arra van idom. Nalunk ugyanez volt a problema, kicsit talan valtozott. De heti ket beszelgetes olyan, mintha csak ismerosok lennetek. Csodalom, hogy birod.

2015. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!