Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túllépni a hazugságon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túllépni a hazugságon?

Figyelt kérdés
olyan hazugságea gondolok, ahol 3 hónapig hazudott, hogy nem dohányzik, miközben igen, és egy csomószor éreztem rajta és kimagyarázta, én naiv meg elhittem minden szavát. kibukott a dolog. de hajlando voltam elfelejteni. masodszor a tippmixel volt igy, viszonylag sok pénzt elszórt rá, nem jött ki emiatt jól anyagilag, megígérte nekem, hogy felhagy vele. (nem én kértem rá, mert nem élünk együtt, a saját jövedelme, de rossz volt nézni, hogy erre szórja a kevés pénzét, és olyan a természete, hogyha nyer akkor nem teszi félre, csak arra sarkallja, hogy még többet költsön erre..) majd most nyáron kiderült, hogy már több mint fél éve újra játszik hetente 2x legalább.persze ezt mind a hátam mögött. de olyan kétszínűen, hogy ha valami fontos meccs volt és épp huzamos ideig együtt voltunk akkor megmagyarázta nekem, hogy jaj kivételes meccs lesz, erre muszáj fogadnia a szép idők emlékére. vagy, azt mondta telefonon, hogy nem ért még haza a munkából, vagy nem tud még jönni hozzám, mert még kellett neki menni a fogadóirodába, persze ezt csak később tudtam meg, mert a nagy nyereményes szelvényeket nem dobta ki, és megtaláltam tök véletlenből a szekrényben (amiben az én ruháim is vannak mikor ott vagyok nála). azt mondja, hogy ő ezt nem vette hazugságnak, csak nem akarta elmondani, hogy ne idegeskedjek rajta. de én ezek miatt nem tudok hinni neki, ha így tud a hátam mögött sumákolni, vajon másban teljesen őszinte-e?
2015. dec. 27. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt maradtok ilyen lesz az életed is.
2015. dec. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha túllépsz, mi történik? Egy ideig jó, aztán néhány hónap múlva kezdődik minden elölről.


Ez az ember nem vesz téged komolyan, azért hazudozik ennyit. Képtelenség megbízni benne, hagyd a fancba!

2015. dec. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy miféle hazugság... egy párkapcsolatba nem fér bele.

Ami azt illeti, én semmiféle hazuggal nem vagyok lényegében semmilyen kapcsolatban.

Minek is?

2015. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a parodnal fennall a jatekfuggoseg tipikus esete. Olyan mint az alkoholista, neki egy-ket jatek nem sulyos ezert ugy latja nincs is belole problema, es nem is erti hogy neked ni a bajod ezzel. Nem azert hazudozik mert nem szeret hanem valoszinuleg tenlyeg ugy gondolja hogy havi 1-2 jatekkal nem tesz rosszat senkinek. A gond viszont az hogy ezek a betegseg tipikus jelei, az eltorzult realitaserzek es a fizikai szuksegerzet hogy jatsszon. A jo hir hogy ez a betegseg kezelheto. A rossz, hogyneki is be kell latni hogy baj van es akarnia kell a valtozast. Innentol rajtad all hogy mellette allsz-e ebbem a folyamatban, de ha o nem akar valtozni akkor te sajnos semmit nem fogsz tudni tenni azon tul hogy elhagyod. A fuggoknek altalaban egy sokk kell hogy felismerje hogy valami gond van...
2015. dec. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!