Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt egy lánnyal. Magyon szeretem őt, de mostanában folyamatosan veszekszünk.

Az a probléma, hogy nekem van egy bátyám 3 évvel idősebb. Tipikusan a nők kedvenckéje.

Rosszfiú style, szarkasztikus, flörtölő. Eddig nem zavart, hozta haza a csajokat semmi bajom nem volt vele. Bár sose volt jó a kapcsolatunk. Szerinte nem a realitásban élek, szóval nagyon nehezen értünk szót egymással. Be sem akartam mutatni a barátnőmnek, mert nem tartottam fontosnak. De hát ezt buktam mert ő bemutatkozott neki, ELŐTTEM megcsókolta a kezét, erre a barátnőm csak kuncogott, örült magának.

A tesóm meg csak röhögött. Aztán egyre többször összefutottak ugye mert egy házban lakom a tesómmal(folyamatban van a költözés)

Na és a bátyám meg folyamatosan flörtöl vele, megnevetteti, és ami számomra a totálisan rémisztő és dühítő hogy VESZEKEDNEK. Hogy a francba?! mintha annyira ismernék egymást. Aztán kibékülnek, röhögnek. Engem meg megöl a féltékenység. Én meg a bátyámat ölöm meg!

Beszéltem vele erről, és vigyorogva mondta, hogy ő az ég világon nem csinál semmit, nem keresi a lány társaságát, hogy ne legyek fatökű, meg kisgyerek stb. A barátnőmnek is mondtam hogy zavar, ő meg felháborodott, hogy miért nem szeretném hogy jóban legyenek, meg hogy ő nem tehet arról hogy mi nem vagyunk jóban a tesómmal.

Lehet csak rémeket látok, de szikrázik körülöttük a levegő. Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

24/F



2015. dec. 28. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy összejönnének. Szimplán jól elvannak.
2015. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hidd el rosszabb lenne, ha utálnák egymást! Szeret a párod, azért van Veled, és nem a testvéreddel!!

Ne láss olyat bele a kapcsolatotokba, ami nincs. Mert ha elhagy, nem az ő hibája lesz! A féltékenység tudja legjobban megmérgezni a kapcsolatot!

2015. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom... Őszintén szólva a tesómban nem bízom.
2015. dec. 28. 19:24
 4/5 homo ludensz ***** válasza:

Biztosnak kell leni magadban. Te nem a bátyád vagy hanem te vagy. Amennyiben a leányzó nálad landolt és nem egy ingatag srácot lát maga mellett hanem egy önmaga értékeivel tisztában lévőt akkor hosszabb távra letáborozik.

Amennyiben őt is és a bátyádat is zaklatod és napirenden tartod a témát akkor huss és nézhetsz a madárka után.

2015. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnődben bízz, ne a testvéredben! De ezek szerint a párodban sem bízol, ez viszont baj!
2015. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!