Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak tényleg nem szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg nem szeretik az egyetemista nőket?

Figyelt kérdés

Párszor hallottam ezt, de nem vettem komolyan.

Erre megláttam ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Hihetetlen, hogy mennyire kikezdték a csajt, teljesen elment személyeskedésbe, meg egyszerű sértegetésbe az egész, és jól érzékelhető, hogy sokszor azzal vágtak neki vissza, hogy egyetemista.


2015. dec. 28. 22:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, imádjuk az egyetemista nőket
2015. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
91%

"Az egyetem akkor is költséges, ha valaki államilag támogatotton van. Kell a kajára, albérletre/koleszra, ruházatra, jegyzetekre, stb. Aki akar, annak még a bulizásra is.

Sok család pedig ezt nem engedheti meg, a szebb lányok egy része pedig megoldja a dolgot máshogy"


Ha a család nem engedheti meg magának, akkor általában a hallgató kap szociális ösztöndíjat, amiből simán kijön, ami szükséges. Ha kevesebb szoctámot kap, akkor nyilván a család jobb anyagi helyzetben van, és támogatják a lányukat otthonról. Van még egy csomó ösztöndíj pl tanulmányi.

A legtöbben kaját hétvégente otthonról hoznak, ezért ez sem vészes.

Ezen kívül a legtöbb egyetem úgy kéri számon az anyagot, hogy a hallgatóknak a kisujjukat sem kell mozdítaniuk, nem, hogy még pénzt áldozniuk rá. Egyébként is már online áramlanak az infók.

És még a diákmelóról nem is beszéltem.


Nem tudom miért akarjátok ennyire görcsösen bebizonyítani, hogy az egyetemista lányok pénz szűkében vannak, ezért k@rválkodnak. Nyilván, akik k@rválkodnak, azok akkor is ezt csinálnák, ha nem lennének egyetemisták. Innentől fogva értelmetlen a feltevés.

2015. dec. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
93%
Én egyetem alatt többet kerestem az ösztöndíjakból, mint aki közben diákmelót vállalt, de átbulizta a féléveket (és feltételezem emiatt legalább kétszer annyi ideig is volt ott).
2015. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%

Jaguár írta le az egyetlen problémámat velük, bár ez inkább általában az egyetemistákra, nem nem szerint értendő. Néhány ember azt hiszi, hogy az Elte, meg néhány szakszó meg tudja emelni az intelligenciaszintjét. Hát nem.

Válaszolva a kérdésre: Ha a leányzó nem az utóbb jellemzett csoportba tartozik, akkor még plusz pont is. Szeretem az okos nőket. Éppenséggel pont most keresek magamnak egy orvostan hallgatót, akivel majd felkészülhetek az emelt biosz érettségire :D

2015. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Ha a család nem engedheti meg magának, akkor általában a hallgató kap szociális ösztöndíjat, amiből simán kijön, ami szükséges."

Már, aki kap szociális ösztöndíjat. Én kapok, kőkemény 5000-et havonta úgy, hogy édesanyámmal ketten élünk és egy fix kereset van, közalkalmazottként nem túl sokat keres. De ismerek olyat, aki nálam rosszabb helyzetben van és csak pár forintok miatt csúszott le a normálisabb támogatásról.

Van, akinek ezekből összejön a pénz, de sokaknak nem. Sokan pedig nem szeretnek épp csak kijönni a pénzből.


"Van még egy csomó ösztöndíj pl tanulmányi."

Csoporttársam 4-es átlag környékére kap 15 ezret. A koleszra sem elég.


"A legtöbben kaját hétvégente otthonról hoznak, ezért ez sem vészes."

Van, aki nem. Aki pedig hétvégente hazajár, annál játszik az útiköltség.


"Ezen kívül a legtöbb egyetem úgy kéri számon az anyagot, hogy a hallgatóknak a kisujjukat sem kell mozdítaniuk, nem, hogy még pénzt áldozniuk rá. Egyébként is már online áramlanak az infók. "

Már, ahol. Nálunk az egyik szakon, konkrétan a tanár kötelezte a diákokat, hogy vagy megbuknak vagy 30 ezerért megveszik a saját programját. Emellett jó pár szaknál, pl. építészeknél kell egy csomó anyagot venni a makettezéshez. Pár egyetem pedig az elektronikus dolgokban is le van maradva, mert az öregebb tanárok nem foglalkoznak azzal, hogy online is feltegyék a dolgokat.


"És még a diákmelóról nem is beszéltem."

Van, akinek bejön, van, akinek nem. Van, aki jelentkezik, aztán rá fél évre kap heti egy napra, ami még mindig nem sok. Keményebb szakokon meg a legjobb képességűeken kívül, nem sok embernek van rá ideje.


"Nem tudom miért akarjátok ennyire görcsösen bebizonyítani, hogy az egyetemista lányok pénz szűkében vannak, ezért k@rválkodnak."

Ezen nincs mit megmagyarázni, csak vicces, amikor valaki városi legendának találja azt, amivel még nem találkozott. Aki minimálisan benne volt az éjszakai életben, keresett már neten fiatal prostit vagy esetleg őszintén elbeszélgetett buli után több lánnyal, az már rég rájött és nem véletlenül mondják ezt ennyien. Haver legénybúcsúján mi volt a 3 sztripper? Jé, pont egyetemisták... És mindet lehetett vinni egy kis felár fejében fél-1 órára. Tudom, nem léteztek és épp átugrottunk egy alternatív univerzumba...


"Nyilván, akik k@rválkodnak, azok akkor is ezt csinálnák, ha nem lennének egyetemisták. Innentől fogva értelmetlen a feltevés."

Ki mondta, hogy akkor nem csinálnák? Csak akkor nem az egyetemre gyűjtenének. Attól pedig nem értelmetlen a felvetés, hogy burokban élsz.

2015. dec. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 omba ***** válasza:

Na azért az helyes volna, ha kihúzná a válaszát az, kinek semmilyen tapasztalata nincs azt egyetem világáról.

Még-hogy "tények" :)


Nyáron pl két orvostanhallgató lány siránkozott itt, hogy nem tudnak megfelelni az autószerelő, meg nem tudom milyen barátjuknak - szóval nem látok olyan tényeket, amik alátámasztanák ezt a felvetést.


A párkapcsolatokban a hasonló iskolázottságnak tényleg van némi szerepe, de hát az is azért van, mert már mélyebben egyezik az értékrend- fontos-e a tudás, vagy nem fontos?

2015. dec. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként egyszerűen pofátlanul hazudozol a javadra.

Koleszos vagyok, 9000 Ft havonta, te azt mondtad, hogy 15 000 nem elég. Szoctámot 25 000 kapok úgy, hogy anyám nettó 220 ezret keres havonta. Diákmelózom, amiből havonta minimum 50 000 összegyűlik, de többet is kereshetnék. Tanulmányit is kapok, 4-es átlag fölé 20 000-t.

Nem tudom, hogy egy egyetemistának vajon mire kell több pénz? Semmire...

2015. dec. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Diákhitelről hallottatok már? 2% kamat, ami szinte semmi, az önköltségesek többsége ebből fizeti a tandíjat, nem k@válkodásból.

Sajnos el kell, hogy keserítselek titeket, de egy egyetemista sem szorul rá a k@válkodásra, hiszen sokkal egyszerűbb módjai is vannak a tandíj finanszírozására.


Természetesen nem állítom, hogy nincsenek egyetemista kvák, de ők sem a tandíj miatt űzik az ipart.

2015. dec. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

"Egyébként egyszerűen pofátlanul hazudozol a javadra.

Koleszos vagyok, 9000 Ft havonta, te azt mondtad, hogy 15 000 nem elég. Szoctámot 25 000 kapok úgy, hogy anyám nettó 220 ezret keres havonta. Diákmelózom, amiből havonta minimum 50 000 összegyűlik, de többet is kereshetnék. Tanulmányit is kapok, 4-es átlag fölé 20 000-t. "

Attól, hogy mást IS tapasztaltál, még nem hazudok. Tényleg úgy tűnik, hogy burokban élsz.

Pécs, Pollack kolesz: 18.000 már évek óta. Guglizz rá vagy kérdezd meg valamelyik pécsi ismerősöd, ha van.

Az egy háztartásban élők keresete nálunk összesen nettó 130 körül van. Pollack dolgaira itt is rákereshetsz, 60 ezer környéke a határ az egy főre jutó keresetnél, ahol még adnak pénzt.

Diákmeló átlag kereset 500-2000, vegyük 1000 ft-ra óránként. Havi legalább 6 nap munka, belefér az 50000-ért, ezt elismerem. Mondjuk, nálunk alig van diákmelón valaki ennyit, mert heti minimum 2 zh és/vagy beadandó mellett nem igazán van rá időnk. És ezt nálam jobb képességűek is mondják a gépészek közt.

Az tanulmányi átlagra hasonló értéket írjunk, de nem baj.


Értem én, hogy amit épp nem tapasztalsz vagy csak nem veszed észre, az egy távlói és valótlan világnak tűnik, de mielőtt valaki fejéhez azt vágod, hogy hazudik, legalább azt a minimális fáradtságot vedd, hogy utánanézel annak, amiről beszélsz.

Jó éjt.

2015. dec. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

kicsit szomorú,hogy ilyennek látjátok az egyetemista lányokat :D van persze ez a k*rválkodós kategória, de hál istennek ez a kisebb rész.szerintem pontosan azért van itt a többség,hogy kilépjenek abból az anyagi helyzetből ami otthon van és jobb életük legyen vagy hog megvalósítsák az álmukat,ezért nem fogják elinni az életüket persze van egy másik akik azért mennek egyetemre,hogy ne legyenek otthon,bulizzanak de az pedig az ő dolguk.nem kellene általánosítani.az meg hogy ki néz le kit...soha nem néztem le azt aki nem járt egyetemre/főiskolára.azokat már hamarabb akik nem akarnak semmit kezdeni az életükkel, nem hajlandóak dolgozni, szülei pénzén járnak el inni. és ha már itt tartunk az egyetemistának hamarabb lesz pénze szórakozni,mint ezeknek az embereknek még is az egyetemistákat bántják.


bár véleményem(és tapasztalatom szerint) sokkal jobb egy egyetemista lánynak egyetemista fiúval járni,mert ő sokkal könnyebben megérti,hogy mi is történik a lánnyal,mire van ideje és mire nincs, együtt tud érezni vele egy vizsgaidőszakba.amúgy mellesleg írták h csak vizsgaidőszakban tanulnak az egyetemisták.bár úgy lenne..vannak zh-k is amikre rengeteget tanulunk,hogy igen kijuthassunk vizsgára.


szóval röviden : engem elszomorít,hogy a kívülállók így látják az egyetemistákat(főleg a lányokat)

2015. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!