Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet a szexel?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

3 éve van barátom, kezd komolyra fordulni a dolog, jövőre szeretnénk összeköltözni, később eljegyzés, házasság, gyerekek.

Nagyon jól kijövünk egymással, teljesen kiegészítjük egymást, ugyanúgy képzeljük el a jövőt, világnézetünk is hasonló és egymás legjobb barátja, lelkitársa is vagyunk egyben.

Tudom, hogy nagyon szeret és mindig kiállna mellettem, jóban-rosszban, megfelelő társ és apa lenne, ebben biztos vagyok :)

Ez lenne a tündérmese, ha a nemi életünkkel nem lenne baj.. Őszintén megmondva, nem tudom mi lehet a baj, erre keresném a választ. Egyszerűen csak nincs meg az a bizonyos plussz, nem is vágyom olyan sűrűn a szexre, ahhoz képest, hogy mindennap lenne rá alkalmunk, heti háromszor történik meg körülbelül, akkor sem az én kezdeményezésemre. A páromnak viszont semmi baja nincs a szexel, ő mindennap szeretné.

A kémiával lehet a gond? Vagy csak azzal, hogy egyszerűen számomra ez nem annyira létfontosságú dolog? Magam sem tudom...



2015. dec. 29. 13:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Milyen problémákra gondoltok a későbbiekben?

Minden más rendben van nagyon, egy biztos pont vagyunk egymás életében.. :)

2015. dec. 29. 13:53
 12/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a férfi egy idő után kielégületlenül érzi magát, vagy elkezdenek önértékelési problémái lenni. Előbbinek sejthető mi a vége...

Amúgy Te elégedett vagy vele az ágyban? Érdemes innen is megvizsgálni a kérdést. Mennyire nagy az a plusz, ami hiányzik?

2015. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha rossz a szex (és ebbe az is beletartozik, hogy a mennyiség igényt a felek nem tudják egymásnak megadni - tehát, itt ne arra gondolj, hogy "de, ha csináljuk, akkor élvezem"), akkor az szanaszét fog rombolni mindent. Elhiszem, hogy emberként értékeled őt, és biztos pontok vagytok egymásnak, de ha mint férfit nem tudod értékelni (ha nincs meg az a bizonyos plusz, értem ez alatt ezt), akkor az frusztrációkhoz vezethet. Ő elgondolkozik rajta, hogy te miért nem kívánod, te görcsösen próbálod kívánni, és hát ez nem egy sikerélmény. Na, bocsi nagyon negatív képet festettem itt fel neked, de ezek lehetnek a problémák szerintem. De ez az én véleményem csak, én meg eleve úgy látom a dolgokat, hogy ha egy kapcsolatban a szex nem működik, akkor az a viszony halott.
2015. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sajnos nem borúsan vázolták előttem a helyzetet. Ez a valóság. Ahogy olvastam a történetedet, szinte "magunkra" ismertem. Olyan volt, mintha a feleségem írta volna, leszámítva az olyan infókat, amiket a párod nem tudhat, csak te. A 20-23 éves kori kapcsolatomat írtad le. A "mi" életünk a ti életetek valós folytatása lehet. Lassan betöltjük a 40-et, és úgy tűnik, hogy nem kerülhetjük el a válást.

Ha hazudtál is neki valamiben, akkor nem jósolok jót nektek. De ha akarod, akkor megpróbálhatok segíteni, hogy ne jussatok a sorsunkra.

2015. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!