Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legkedvesebb sms...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkedvesebb sms amit a párotoktól kaptatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 21:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
"Szevasz Guszti, TERHES vagyok"
2010. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi de itt a vége..
2010. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 nielindi ***** válasza:
46%
"Olyan szinten vagyok kanos, h aaaaaa, rommá akarlak k*rni!"
2010. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
első az nagyon nagy.:D
2010. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
41%
Marha rég nem kaptam már tőle semmi szép sms-t. :(
2010. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%

"Marha rég nem kaptam már tőle semmi szép sms-t. :("

"első az nagyon nagy.:D"


Ti ezt kaptátok? xd

2010. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Kac, kac....
2010. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Hát, nem mondhatni épp kedves smsnek, mert épp lemondta az előre megbeszélt programot (családi zűrök voltak náluk), de a végén ezt írta: "Bocs szeretlek szia". Egyébként szegénykém tényleg ki volt borulva, mert se írásjeleket nem használt, se a nevemet nem írta oda, ráadásul smst se nagyon szokott küldeni, mert már sz*r a telefonja. De ez az sms mégis hihetetlenül jól esett... Törődtem is én azzal, h nem jön össze, amit szerettünk volna, ha egyszer azt írta a végére, h szeret? :)
2010. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Ezeket én írtam, ezek vannak kéznél, megosztok párat. Az alapelvem, hogy két ugyanolyan smst nem küldök, mert megírni és olvasni is unalmas lehet... Éljen a Kreativitás!


Most az egyszer nem betűkkel, számokkal írom le valójában mit érzek irántad:

793738535


(Csak hogy változatos legyen: a számokat beütöd mobilba prediktívvel akkor kijön hogy szeretlek)


Gratulálunk Ön nyert!

Nyereményét (egy szeretetcsomagot) átveheti a verseny szervezőjétől, ... (ide az én nevem, s címem jön, mintha hivatalos értesítés lenne :P)

Kérjük nyereményét mihamarabb vegye át, és mosolyogjon egész nap, hogy mindenki lássa milyen szerencsés. További szép napot kívánunk:

A Szervezők


Alig bírtam átküldeni ezt az smst olyan sok jókedvet zsúfoltam bele Még te is érzed, mert ahogy elkezdted olvasni, mosolyogtál! Arra használod fel amire akarod, de vigyázz mert a mellékhatások nem csekélyek:

-mimikai ráncok 20 év múlva

-emberek értetlenkedése egész hogy egész nap miképp lehet ilyen a hangulatod...


(Az utolsót pedig egy külföldi útról küldtem haza):


Álom manó száll fejedre

álomport szór szép szemedbe

behúz képzelt rengetegbe

majd ott gyorsan elveszejtve

képek nélkül elfelejtve

épp nem a semmiben lebegve

rábukkansz az én helyemre

Velem kelsz új reggeledre!


Nagyjából ilyenek, biztos volt jobb is rosszabb is, csak az utóbbi 1 hónapból válogattam ;)


Amúgy egy tanács: ha már valaki smst küldd, öljön bele + 2 percet annyi idő alatt valami jópofát és kreatívat össze lehet hozni, s az illető aki megkapja többszörösen megjutalmaz később érte :) Szép estét:


22/F

2010. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó.

Ezeket nem te irtad, másoltad. Szarásig van ilyenekkel az sms-s oldalak.

Kreatív...haha

Inkább lejárt, és uncsi...

2010. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!