Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon zavaró, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon zavaró, ha a nő jóval kevesebbet keres egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, a párom 34. Én nemrég fejeztem be a tanulmányaimat, mivel eleve pincér vagy ilyen felszolgáló akartam lenni, az is lettem. Most egy hotelban dolgozom, és a fizetés ugye nem túl ütős. Engem kicsit zavar, hogy a párom bankárként majdnem 5x annyi fizetést kap havonta. Együtt lakunk meg stb, rezsi, kaja közösen megy, de valahol akkor is kicsit kellemetlenül érzem magam emiatt. Erről még nem beszéltünk, egy ismerőssel való beszélgetés során jött fel a téma...szerintetek ez nagyon gáz? Vagy nagyon zavaró lehet egy kapcsolatban?

2015. dec. 30. 23:58
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:

nem

hisz ,ha az lenne akkor beszélne róla nem?

2015. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen.
2015. dec. 31. 00:02
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha felesbe fizetitek a rezsit,meg a kaját,akkor semmilyen rossz érzésed ne legyen ezzel kapcsolatban.

Ez így korrekt.

Ha szeret az ember,úgysem fogja rád sajnálni pénzét.

Szerelmes férfi nem egyenlő a, "zsidó" férfivel.

2015. dec. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem gond. Ritka ahol mindketten pont ugyanannyit keresnek.
2015. dec. 31. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mikeXxX ***** válasza:
100%

Ha valaki ezt nézi egy kapcsolatban az már régen rossz ! Én sosem néztem mennyit keres a párom csak a NŐ érdekelt benne !

36/F

2015. dec. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem zavarba engem se.

Bankárként meg mindenkinél jóval többet keres.

2015. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt nézi, tulajdonképpen szinte gyerek voltam, amikor kezdett velem. Viszont ilyen nagyobb dolgokat, ha kell valami a lakásba vagy stb, azt javarészt ő állja...amikor meg fizetést kap, általában utal x összeget nekem is, hiába mondtam, hogy nem kell.
2015. dec. 31. 11:20
 8/15 anonim ***** válasza:

a pénz és főleg a keresetkülönbség képes feszültségeket okozni, de ha mindketten normálisan álltok hozzá, akkor nem lehet belőle igazán nagy baj. főleg, ha meg tudjátok ezeket beszélni. szerintem semmi esetre se törd ezen túl sokat a fejed, mert ha csak te agyalsz mindig ezen, az éppúgy meg tudja mérgezni a kapcsolatot, mint ha elkezded ezzel a témával szekálni és őt hiába nem zavarná, ha te az agyára mész a kételyeiddel.

ha tényleg szeret téged és még meg is engedheti magának, akkor nem zavartatja magát miatta, sőt valószínűleg teljesen normálisnak tartja. pláne, hogyha te nem is élsz vissza a helyzettel. (persze, hogy ki mit tekint a helyzettel való visszaélésnek, azt nagyban tudja befolyásolni az aktuális hangulata is, így például egy szakításnál sajnos a legártatlanabb dolgokat is hajlamos lehet a másik akár ellenséges fellépésként értékelni, még akkor is, ha eredetileg ő akarta, hogy úgy legyen. szóval amíg tart a kapcsolat és boldogok vagytok együttt, addig nem hiszem, hogy gond lesz az anyagiak miatt. a nagyobb veszély az, hogy ha/amikor kezd kihülni, megromlani a kapcsolat, akkor előfordulhat, hogy a másik elkezdi keresni a szálkákat a másik szemében és akár indokolatlanul is hajlamos fogást találni - de ezen meg úgysem tudsz változtatni, mert ha most máshogy viselkedsz, akkor meg másba fog majd belekötni (például, hogy miért nem hagytad, hogy ő gondoskodjon rólad).


ha neked nincs szükséged arra az összegre, amit átutal neked, akkor szerintem kösd le a számládon, vagy fektesd be, hogy kamatozzon és ha bármi vita alakul ki, akkor meg tudod mutatni, hogy nem volt rá szükség, ha esetleg szükséges, még vissza is tudod neki adni az egészet (akár kamatostul)

2015. dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha megbízható a férfi , akkor ilyenkor jó, ha nem számolgattok, hanem összedobjátok közösbe az összes pénzeteket így nem lesz a számolgatás, hogy én ennyit költsek, te meg annyit.A közösből is utalhat külön neked, ha neki az esik jól.Bár így értelmetlen.Szerintem sokkal jobban kijönnétek és így nincs belőle gond.

Én bár nem férjjel, lányommal vagyok kettesben a háztartásban és most én keresek kevesebbet, amíg külön kasszán voltunk, csak gond volt.Most egybe dobtuk a pénzünket és milliószor jobban kijövünk.Fura módon még jóval többet meg is spórolunk és azt ő elteheti magának, ami hó végén marad, "dugipénznek", így több dugipénzrevaló marad neki, így mindenünk megvan, és még mindketten jól is járunk, vita meg nincs már.Hasznos és gazdaságos így.

2015. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nincs belőle gond, illetve sosem volt beszéd téma. Amint írtam is, egy baráti beszélgetés kapcsán jött fel egy ismerősömmel és úgy gondolkoztatott el a téma. Ha neki gondja lenne vele, akkor pedig nem feltétlen említené. Amúgy sosem kértem tőle pénzt még csak kölcsönbe sem.


Ez a lekötős dolog pedig nem is rossz ötlet. Köszönöm a tanácsot!

2016. jan. 1. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!