Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek volt unalmas és szürke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt unalmas és szürke a Szilveszteri nap? Fölleg ha nem volt kivel eltölteni. (akkor mit csináltatok ha nem volt kivel lennetek?

Figyelt kérdés

#szilveszter #nap 2016
2016. jan. 1. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos, én pl miután már nem volt ébren az a személy akivel beszéltem, nekiálltam tanulni. Nagyon örültem annak, hogy vele tudtam beszélni, ettől már csak az lett volna jobb ha vele lehetek.


A tanulást meg unalmasnak azért nem mondanám mert felettébb szórakoztató volt.

2016. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem! én gépeztem ettem zenét hallgattam
2016. jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egész évem unalmas volt és a tetves munkáról szól. Nem volt ez másképp a szilveszterrel sem. 14ig meló, aztán kis pihengetés. Gondolkodtam sokat, hogy idén mást kellene csinálni, videókat néztem, aztán fél 1 fele mentem aludni.
2016. jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Játszottam egész nap és nem volt unalmas. Nem mintha egyéb napokon a munkán kívül mást csinálnék... na jó néha becsúszik egy-egy sorozatrész, vagy anime.
2016. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

16-ig melóztam, aztán rendbe szedtem magam, vacsoráztam, 19 óra körül aludtam egy kicsit, 21 körül felkeltem, neteztem, böngésztem a Gyakorit, Videókat néztem... Aztán éjfél fele tévéztem egy kicsit, Discoveryn néztem a Trükkös pszichológiát, megnéztem Áder János beszédét, utána szintén böngésztem egy kicsit, aztán 1 óra után lefeküdtem aludni.

Azt hiszem ettől unalmasabb szilveszterem nem is lehetett volna.

2016. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Delután értem haza melóból. Kaja,fürdés, tvzés. Be is aludtam. Ma folytatom a tegnapit. Este újra meló!

Boldog új évet Mindenkinek! :)

2016. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gépeztem - gyékáztam, fórumoztam, face-eltem, játszottam -, kutyáztam, olvastam, aludtam, továbbá zenét hallgattam.

Felváltva.

2016. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod, mennyire örültem neki, hogy alhattam és nem kellett pofavizitelni sehol?

Tegnap hajnalban értem haza, és reggel már el kellett mennem egy hivatalos levél miatt rákérdezni, ahonnan kaptam, hogy ez mi, mert én nem tudok problémáról, aludtam kb. pár órát, aztán el kellett intézni a családi bevásárlást még délig. A lencsefőzeléknek már kómásan álltam neki, de olyan jó receptem van, hogy ezt még így sem szúrtam el. Viszont nagyon ki vagyok fáradva, úgyhogy egyáltalán nem zavar, hogy most mozgásszegény volt a szilveszter.

2016. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem nem volt unalmas. Este 5ig dolgoztam, fél 7re értem haza, vacsoráztam és elkezdtem rendet rakni, 10re végeztem, átjöttek ismerőseink, itt voltak fél 1ig, már hulla voltam, így 1 felé elmentem aludni, másnap délután 3 felé ébredtem.
2016. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!