Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi? Igaz szerelem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Igaz szerelem? Miért így érzek?

Figyelt kérdés

A barátommal imádjuk egymást, de egy külső dolog (amit nem részleteznék most) miatt úgy döntött, hogy hagyjuk abba. Nagyon kikészültem. Napokon át sírtam. Beszéltük, és úgy határoztunk, hogy újra találkozunk. Most jó kedvem van újra.

Mit érezhetek? Mi zajlik bennem? Szerintetek helyesen cselekszünk?


2016. jan. 1. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha te nem részletezed, akkor én se! :D
2016. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kisboltos ***** válasza:
szerelmes vagy, ennyi.
2016. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 1. "válaszoló"!

Talán mert nem azon van a hangsúly?

2016. jan. 1. 22:42
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg rohadtul nem mindegy, hogy mi az a tényező...
2016. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A fő kérdésem nem arra szegeződik, hanem az érzelmemre. Ajánlom a szövegértés gyakorlását! ;-)
2016. jan. 3. 01:16
 6/6 anonim válasza:
Hát figyelj..tudunk mi szöveget értelmezni ezért lett megkerdezve hogy mi az a bizonyos dolog mert azért sokat számít.Mert most ha valami nemi problémád van más mintha azert szakított volna mert ronda vagy mint a kur.vaélet..de amugy ezt erezni kell :D nem ugy megy hogy elődöntöd h szereted vagy nem... amugy az már régen rossz hogyha olyannal jössz össze akit nem szeretsz...hány éves vagy 12?
2016. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!