Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 év után ez szerintetek belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 év után ez szerintetek belefér?

Figyelt kérdés

5 év együttlét és 4,5 év együttélés után heti 1-2 alkalom szeretkezés normálisnak mondható? Ez még belefér szerintetek vagy ez már kevésnek számít?


Ha alapvetően a két félnek ennyi az igénye, elégnek érzi, és régen se voltak sokkal nagyobb "étvágyúak", nem a szex a központi eleme a kapcsolatuknak, és ők jónak érzik ezt a mennyiséget, akkor szerintetek a heti 1-2 alkalom rendben van így?


Szerintem elég kevés. Húgomról és a párjáról van szó, húgom szerint nekik ez így elég, ahogy van. Szerintem kicsit már olyanok, mint egy idős 50 éves házaspár.

Húgom azt állítja, nekik így jó, néha persze örülnének többnek is, de ezt sem érzik kevésnek és azt mondta, ne akarjam bemagyarázni neki, hogy ettől rossz a kapcsolata. Nem akarom bemagyarázni, de ha 5 év után heti 1 az adag, mi lesz 10 év után...?


Szerintetek normális ez a mennyiség, belefér egy 5 éves kapcsolatba, vagy ti is úgy gondoljátok, hogy ez nagyon kevés?



2015. dec. 30. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

"Ha alapvetően a két félnek ennyi az igénye, elégnek érzi, és régen se voltak sokkal nagyobb "étvágyúak", nem a szex a központi eleme a kapcsolatuknak, és ők jónak érzik ezt a mennyiséget, akkor szerintetek a heti 1-2 alkalom rendben van így?"


Ezek után mi a kérdés? Te is jobb lenne, ha nem a húgod szerelmi életével foglalkoznál, hanem a sajátodéval. Nem kell neked bogarat ültetni a fülébe, hogy mennyi a normális. Ezt majd eldöntik ők, nekik mennyi kell. Lehet tartalmasabb náluk a heti 1-2 mint nálad a 20-25.

2015. dec. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is öt éve vagyok együtt a parommal és van hogy hetekig nem szexelunk akkor mi mi vagyunk 70 évesek?
2015. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az igényüket kielégíti akkor normális. Nem más akarja már megmondani mi a megfelelő mennyiség.
2015. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát, én elég kevésnek gondolom, de persze ők tudják. Nem akarom a bogarat a húgom fülébe ültetni, de nekem még 5 év után is napi 1 volt az igényem és a páromnak is. Annyit mondtam a húgomnak, hogy szerintem a heti 1 elég... lehangoló. A húgom erre a fejemhez vágta, hogy egy kapcsolat nem csak a szexről szól, és sajnálja, ha a miénk igen. Ezen végül kicsit összevesztünk, mert persze a mi kapcsolatunk se csak a szexről szól, de nyilván a szex is nagyon, nagyon fontos egy párkapcsolatban, és én nem tartom feltétlenül normálisnak a heti 1 alkalmat.
2015. dec. 30. 12:36
 5/14 anonim ***** válasza:
Különbözőek vagytok, mások az igényeitek, nem kell belemagyarázni ebbe azt, hogy bármelyikőtök kapcsolata is rossz lenne. Két testvérnek ezen veszekedni semmi értelme.
2015. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom, estére kibékültünk, bár elég csúnyán összekaptunk (ő hozzám vágta, hogy sajnálja, ha az én kapcsolatom olyan üres, hogy a szexen kívül semmi másról nem szól az életünk, én erre meg visszavágtam, hogy ne rajtam vezesse le, ha a párja már nem kívánja és heti 1-szer bír csak hozzányúlni... csak a düh beszélt belőlünk, nem gondoltuk komolyan), de a lényeg, hogy megbeszéltük a dolgot.


Nem is igazán akarom többet ezt felhozni a húgom előtt, az ő dolguk, csak számomra ez furcsa és mivel kíváncsi vagyok, másoknak mi a véleménye erről, vajon én tartom-e ezt egyedül kevésnek, vagy tényleg normális lehet másoknál is, hogy 5 év után elég a heti 1-2 alkalom, ezért tettem fel a kérdést.

2015. dec. 30. 12:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de közöd? Eleve nem értem, hogy ez miért beszédtéma két ember között. Szerintem mindenkinek abszolút a magánügye. Ha pedig nekik ennyi elég... hát lelkük rajta. Ha nem lenne elég, nyilván többet csinálnák. Ha pedig ennek az lesz a vége, hogy elhidegülnek egymástól, akkor az lesz, valószínűleg nem rajtad fog múlni.
2015. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek mások, mások az igényei. Ha korábban is ennyi volt, azzal aztán végképp nincsen baj. Heti 1-2 alkalom egyébként nem kevés, öt év után meg pláne nem. Akkor lenne gond, ha hosszabb távon az egyik félnek nagyobb lenne az igénye a másikénál.

ha neked kevés, akkor te ne heti 1-2 alkalommal szexelj, hanem többször, nekik ez így van rendben, szeretik egymást, úgyhogy hagyd őket :)

2015. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel neked mennyi az igényed? mi közöd van hozzá, hogy hogyan éli az életet?
2015. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 alaklom elég és normális. Olvass utána, néz tanulmányokat. A kiegyensúlyozott párkapcsoalthoz is ennyit ajánlanak.
2015. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!