Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak volt még joval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak volt még joval elöttem egy csaj akinek udvarolt és facebookon raktak is ki közös képet akkor ez nem volt baj neki, de velem valamiért nem akar kirakni . Ez MIT jelent?

Figyelt kérdés

2015. dec. 30. 00:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem akar Veled mutatkozni!
2015. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Annyit mondott a pasim hogy a magánélete nem tartozik masra nem szereti megosztani facebookon a mindennnapos dolgait.
2015. dec. 30. 00:40
 3/18 anonim ***** válasza:
Az a gond hogy a legjobb barátom (férfi) is ezt mondta a barátnőjének, akivel nem szeretett volna együtt mutatkozni, mivel volt egy lány aki tetszett neki, aki jelenleg már a párja.
2015. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Helyesbitek a mostani párommal ismerkedtem akkor de AZ a csaj is képben volt nála csaj a pasim elmondasa szerint a csaj nem tudta hogy MIT akar .Mikor összejöttem a mostani pasimmal a csaj törölte a közösképet.
2015. dec. 30. 00:52
 5/18 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg "ha nincs lo, jo a szamar is" alapon osszejott veled, de masnak inkabb nem mutatna meg.
2015. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha "fiatal" a kapcsolatotok, akkor csak arra vár, hogy elég stabil legyen ahhoz, hogy ne röhögjék ki. Ha azonnal, kiírja, kiteszi, és két hét múlva le kell vennie, akkor mindenki rajta fog röhögni. Szerintem ezt akarja elkerülni.
2015. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kb 1éve járunk .
2015. dec. 30. 01:08
 8/18 A kérdező kommentje:
A szobájában az én képem van kirakva meg a kulcstartojan is csak facen nem .
2015. dec. 30. 01:13
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
jézusom mennyi hülye komment... én pasi vagyok, én sem raknám ki, hogy kapcsolatban, képeket. Igazából sosem tettem ki, és esetleg azt hinnék, most sikerült életem első nője...
2015. dec. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ha korábbi szokásáról szokot le ezzel és erősen ellenkezik, akkor lehet kiakadnék. Nekem gyanús lenne, hogy mást is tart mellettem.
2015. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!