Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt a gyakorin miért akadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorin miért akadnak ki és ribiznek le a férfiak, ha nyíltan megmondom, számomra nem jó az átlagos pénisz sem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ilyen a hüvelyem, mindig is ilyen volt, tágabb, mélyebb. Ebből kifolyólag egészen egyszerűen nem érzem még az átlagos 15 centiseket se nagyon. A szüzességem is egy átlagos hosszal rendelkezővel vesztettem el, semmit sem éreztem belőle. Erről nem tehetek, nem én kértem, ahogy a kisfarkú pasik sem kérték, hogy akkora legyen nekik. 18-20 centi kell, megfelelő vastagsággal, hogy élvezzem. Ilyen barátaim voltak, a vőlegényem is ekkora. De ha le merem írni, hogy van ilyen eset is, rögtön kapom a priviket, hogy biztos egy szétk*rt ribizli vagyok és nekem nem felel meg egy normális pasi sem. Pedig mint írtam, nem én tehetek erről. Ennyire nincs önbecsülésük? Vagy ennyire nem hiszik el, hogy bizony van olyan nő, aki nem úri kedvből szereti a nagy farkat, hanem nincs más választása? 25/N
2016. jan. 2. 14:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
érdemben nem válaszoltál semmit, csak ugyanazt írtad le, amit már nem tudom hányan megcáfoltak.
2016. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
De az a probléma, hogy ezen nincs mit megcáfolni. Ez tagadhatatlan tény. Mindenkinek joga van élvezni a szexet, nem? A kispcsű fiúknak, a nagypcsű fiúknak, a kismellű lányoknak, a csúnyáknak, a szépeknek stbstb. Akkor nekem miért nincs ehhez jogom? :)
2016. jan. 2. 18:25
 33/34 anonim ***** válasza:
89%

Szokd meg, nő vagy, így helyből támadható, ráadásul egy anonim oldalon bárki kiélheti az agresszív hajlamait.

Nálam volt mindkét véglet, így tudom hogy tönkre tudja tenni a kapcsolatot.

Az viszont egy gyönyörű dolog, hogy megtaláltad a párod, akivel így is passzoltok.

Gratulálok az eljegyzésedhez.

25n

2016. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
csak tudnám, hogy az én válaszomban mégis mi volt olyan sértő, hogy jelenteni kellett... szánalmas.
2016. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!