Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt a gyakorin miért akadnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a gyakorin miért akadnak ki és ribiznek le a férfiak, ha nyíltan megmondom, számomra nem jó az átlagos pénisz sem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ilyen a hüvelyem, mindig is ilyen volt, tágabb, mélyebb. Ebből kifolyólag egészen egyszerűen nem érzem még az átlagos 15 centiseket se nagyon. A szüzességem is egy átlagos hosszal rendelkezővel vesztettem el, semmit sem éreztem belőle. Erről nem tehetek, nem én kértem, ahogy a kisfarkú pasik sem kérték, hogy akkora legyen nekik. 18-20 centi kell, megfelelő vastagsággal, hogy élvezzem. Ilyen barátaim voltak, a vőlegényem is ekkora. De ha le merem írni, hogy van ilyen eset is, rögtön kapom a priviket, hogy biztos egy szétk*rt ribizli vagyok és nekem nem felel meg egy normális pasi sem. Pedig mint írtam, nem én tehetek erről. Ennyire nincs önbecsülésük? Vagy ennyire nem hiszik el, hogy bizony van olyan nő, aki nem úri kedvből szereti a nagy farkat, hanem nincs más választása? 25/N
2016. jan. 2. 14:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
48%
lehet csak kikoptál a sok használattól...?
2016. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
53%
De egyébként ez milyen rohadt illúzióromboló lehet a barátodnak, ha tudná, hogy kb nem is éreznél iránta semmit, meg dobnád is azonnal, ha nem lenne akkora farka, amekkora van neki. Én nem is jönnék össze olyan lánnyal, akinek ilyen feltételei vannak. Szar lehet a barátodnak a tudat, hogy valójában a farkába vagy szerelmes, nem a lelkébe.
2016. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Kenzo Tenma ***** válasza:
Amúgy meg ja, magánügy, engem sem igazán érdekel és ócsárolni sem foglak érte.
2016. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Egyrészt nem a farkába vagyok szerelmes, hanem belé. Másrészt a szex igen fontos pillére egy kapcsolatnak. Ha nem működik, akkor az egésznek annyi. Ha egy adott lánnyal nem működik a szex, akkor boldog tudsz vele lenni? Nem. Ez sajnos ilyen. Az intimtorna genetikai adottságon nem segít. Ezek szerint le kéne mondanom szerintetek arról, hogy élvezzem a szexet?
2016. jan. 2. 15:12
 15/34 anonim ***** válasza:
37%
Ebből pedig az jön át, hogy neked csak a nagy dákó számít, a többi nem. Nem csodálkozok, hogy leribizliznek.
2016. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, én általában leszarom az ilyeneket. Egyébként már ahhoz is egy eléggé elborult elme kell, ha valaki itt csak úgy ráír valakire ilyen miatt. Nem kell ezeket komolyan venni.
2016. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%

"Olyan ez mint amikor kis mellu nok megsertodnek hogy a ferfiaknak xxl-es mellek kellenek."


nem olyan. attól hogy kicsi a melle egy nőnek, a kis pö*csödet ugyanúgy dugdozhatod ki-be, és jó érzés. mégha jobb élmény is lenne egy nagy mellű nővel szexelni. míg ha kicsi a pö>cs*öd, és a nő nem érez semmit, az már probléma.


"De egyébként ez milyen rohadt illúzióromboló lehet a barátodnak, ha tudná, hogy kb nem is éreznél iránta semmit, meg dobnád is azonnal, ha nem lenne akkora farka, amekkora van neki. Én nem is jönnék össze olyan lánnyal, akinek ilyen feltételei vannak. Szar lehet a barátodnak a tudat, hogy valójában a farkába vagy szerelmes, nem a lelkébe."

ilyet is hol írt? nem a szex a legfontosabb egy kapcsolatban, de nem is hanyagolható el 100%-osan... meg milyen feltétel? hogy élvezni akarja a szexet?


"Ha tényleg ez a véleményed, akkor is jobb megtartani magadnak vagy finomabban fogalmazni akkor."

nem kevés olyan kérdést tesznek fel az oldalon, hogy elég-e ekkora, mekkora a legjobb, ez nem kicsi-e stb. nem hiszem, hogy random kérdésekhez írja oda, hogy neki csak a nagy f*;asz kell. :D de még ha így is lenne, akkor se lenne r*i;banc, max bunkó.


"Szóval én elhiszem, de hallani nem szeretem, azt pedig pláne nem várhatod el, hogy jó képet vágjak hozzá. "

ez meg a saját problémája mindenkinek, hogy ezt ennyire komolyan veszi akkor is, ha egy teljesen idegen, ismeretlen nőről van szó.

nekem sincsenek nagy melleim, pedig a barátomnak az tetszik. de nem hímri*ngyóztam le, vagy sírtam tele a párnám miatta.

2016. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
15%

"nem olyan. attól hogy kicsi a melle egy nőnek"


Honnan tudod? Van aki nem vonzodik vagy egyenesen undorodik a kis mellektol. Nekik nem jo elmeny a szex egy kis mellu novel.

2016. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
8%
Mondasz valamit, aztán rögtön rácáfolsz a következő mondatban. A szexbe vagy szerelmes, nem belé, már mondtam. Ha valójában szerelmes lennél belé, akkor megoldanátok a szexet, még ha nem is lenne tökéletes. A ti kapcsolatotok valójában csak szexkapcsolat, mint a párkapcsolatok 98%-a. Nem vagyok meglepődve ezen.
2016. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem inkább veled van a gond...

Kinek kell egy olyan nő,akiben egy kamion is gond nélkül megfordul?:/

2016. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!