Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok, ha a barátnőtök ezt mondta volna?

Figyelt kérdés

Már kicsit több mint egy éve vagyunk együtt. Még az egyetemen ismerkedtünk meg. Sok közös óránk volt a jelenlegi párommal. Mar akkor is nagyon jóban voltunk, én már akkor járni akartam vele, de ő velem nem. Aztán ahogy végeztünk az egyetemmel egy ideig már csak leveleztünk, aztán mondta h mégis többet akarna.... így jöttünk össze.


Most a két ünnep között voltunk a rokonainál, ahol ő ivott egy kis alkoholt (egyébként nem szoktunk, most én vezettem) a haza fele úton pedig szóba került köztünk az egyetem. Elmondta, hogy már neki ott is tetszettem, de a barátnői mindig mondták rólam, hogy gyerekes vagyok, csajos, túl érzelmes... ezért ő nem merte felvállalni az érzelmeit irántam. Eznekem nagyon rosszul esett, bár nem momdtam neki.


Az is rosszul esett, hogy a barátnői így kibeszéltek a hátam mögött, a szememve pedig mindig jópofiztak. Ugyanis én is jóban voltam velük. Szerencsére velük nem nagyon találkozom már...

Jogosan haragszom /csalódtam a páromban? Olyan érzés, mintha hátba szúrt volna.


2016. jan. 2. 19:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem durcáskodsz most, mint egy gyerek?
2016. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!