Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elhitetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhitetni a barátnőmmel, hogy szép?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nem egy mai divatú nő, mert nem 50kg hanem lehet hogy a duplája. De van szive. Sajnos több betegsége is van, ami miatt nem tud súlyt veszteni, diéta mellett is gyarapszik.Csúnyának látja magát, és mindig megkér, hogy keressek már magamnak egy szép lányt, ne vele égessem magam. Pedig én csodálatosnak látom. Egyszerűen nem hiszi el. Mit tegyek?
2016. jan. 3. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a barátnőd súlyos önbizalom hiányban szenved. Ennek javítása érdekében sok önfejlesztő, önismereti könyvet kéne olvasnia, esetleg elmenni egy pszichológushoz is.

Beszélj vele erről sokat, hogy higgyen a szavadnak, mert kishitűségéből adódóan most még a szavadnak sem hisz. :(

Addig, amíg ő nem hiszi el, hogy te szépnek látod, addig te fejre is állhatsz, nem fog neked hinni.

2016. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az önbizalomhiányáról részben én is tehetek, mert amíg nem tudtuk, hogy beteg, és ezért hízik renegeteg mondtam neki, hogy j lenne ha lefogyna.
2016. jan. 3. 10:42
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

olyan nincs, hogy diétázik és hízik. Ezt nem tudod bemesélni senkinek! Csak kifogás a részetekről.


Ha kevesebb kalóriát visz be, mint amennyit a szervezete napi szinten felhasznál, akkor fogyni fog. Betegségi ide vagy oda.


Ha többet, akkor a + kalóriát a szervezet raktározza zsír formájában, vagyis hízni fog!


Nem létezik olyan betegség, ahol ha nem eszel, vagy minimálisat eszel, akkor hízol!

2016. jan. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép tőled, hogy ezen dolgozol. Mondjuk nem elég csak beszélni róla ilyenkor, hanem pasiként ölelni, sokszor csókolni, simogatni, sokkal odaadóbbnak lenni :) A szájhúzogatós rokonokat és haverokat pedig kerülni ...

Igy már jobban hihető.

2016. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves kettes akkor olvass utána.

Öllgetném én, de azt se hagyj.. teljesen be van fordulva.

2016. jan. 3. 11:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Én hallottam olyat, hogy egy lánynak az agyában volt egy olyan daganat szerű képződmény, ami gátolta a fogyást, így a lány bárhogy koplalt, nem fogyott, csak lassan hízott. Amint ezt kiműtötték, szép lassan elkezdhetett lefogyni.

A te barátnődnél nem lehet valahogy visszahozni azt, hogy tudjon fogyni? Konkrétan mitől nem tud?


Mond meg neki, hogy ő maga mint ember, a személyisége, az arca, a stílusa... gyönyörű és bár van rajta felesleg, nem látod kevesebbnek mint embert. Meg nem akarsz te egy vékony lánnyal lenni, ha sehogy sem vonzódsz hozzá. Te így, vele vagy boldog és nem akarod egyedül hagyni. Mivel férfi vagy, vele akarod megoldani a problémát és nem ráhagyni és kiszállni.

2016. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
létezik ilyen betegség. pajzsmirigy..
2016. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen ahogyan az utolsó is írja pajzsmirigy működési zvara van. Mondhatok én neki bármit..
2016. jan. 3. 12:24
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Ilyen komoly önbizalomhiánynál sajnos hiába mondja a környezete, hogy szép, neki kell elhinnie ezt saját magáról, és sajnos a társadalmi szépségideál nem pont úgy van berendezve, hogy ezt ő el is higgye. Rá kell ébrednie, hogy a kövérség nem zárja ki a szépséget, és hogy a szépség egyáltalán nem jelenti azt, hogy valaki jó meg értékes ember is.
2016. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ő is éjjel nappal a médiában látott nőket hozza fel példának, vagy a testvéremet, aki fitnessedző... mindig azt kapom meg, hogy de ő olyan szép, oylan formás, ő meg nem. Pediggenis az.. főleg a fűzőiben.
2016. jan. 3. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!