Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig hány éves kapcsolataid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig hány éves kapcsolataid voltak és hány éves vagy? Mik voltak a szakito okok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 18:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2,5ev 2ev 7ev 4ho folyamatban 32ffi
2016. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
63%

Két hosszabb volt, meg több rövidebb:

1) Majdnem két év, ellaposodott, én szakítottam,

2) 6 hónap, minden szuper jó, majd hirtelen megcsalt, és hopp, már boldog a másik pasival.


A rövidebbeket nem írom le, ott nem volt semmi extra amúgy sem. 25 vagyok.

2016. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Négy 1 éves, egy 2 éves, és a mostani eddig egy éves, de hosszabb távú lesz. Általában rájöttem, hogy mégsem illünk össze, nem őket képzelem el véglegesen. Egyszer velem szakítottak, mert már nem volt szerelmes az exem belém. 24/N
2016. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Fél év - elköltözött, elég messzire.

Másfél év - nem voltam belé szerelmes.

Egy év - szerelmi háromszög.

Négy év - nem illettünk össze, szex sem volt már a végén, meg is csalt, szóval úgy volt szar, ahogy volt.

Négy és fél év - még most is tart.

29 éves vagyok.

2016. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Egy 2 éves kapcsolatom volt. Szakítàs oka költözés ( 1800 km). 19/L
2016. jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, eddig 3 kapcsolatom volt. egy fél éves, egy két éves, és egy három éves.. így szépen sorban :D


a legelső ellaposodott, de nem is vettük túl komolyan, a másodikban a volt barátom betegesen féltékeny volt, amivel aláaknázta a kapcsolatunkat, a harmadik pedig képtelen volt elfogadni, hogy valószínűleg jobb végzettségem lesz, mint ami neki van.. igen, kijutott nekem a komplexusos pasikból :D

2016. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 Linó03 ***** válasza:

1 év - nem érdekeltem, valószínűleg kiszeretett belőlem

4 hónap - a karriert választotta

18/L

2016. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
0%
Igen, én is látom a kontrasztot, polgártársak; kicsit másképpen alakult a szerelmi életem, mint az átlagnak. De ezúton köszönöm azoknak, akik hasonló észrevételüket a piros kéz lenyomásával jelezték nekem! :D
2016. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, két hosszabb volt, ez a mostani a 3.


1 év plusz pár hónap: rájöttem, hogy egyáltalán nem olyan életet képzel el magának/magunknak, ami nekem elég volna (korábban mást mondott)

2 év: Irreális elvárásai voltak a végén, és lehetetlen volt vele kommunikálni.

2016. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
8, nem tudom, miért kellett lepontozni a válaszodat, semmi különös nincs benne.
2016. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!