Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez fair? Haragudná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez fair? Haragudnátok? Szakító ok?

Figyelt kérdés
A barátommal már évek óta együtt vagyunk, és eddig óvszerrel védekeztünk mindig. Most azonban úgy adódott, hogy fogamzásgátlót kell szedjek, más egészségügyi okok miatt. Gondoltam, kellemeset a hasznossal, és kértem, menjen el orvoshoz, hogy ne használjuk ezek után óvszert, viszont ne kapjak el esetlen valami nemi betegséget se. Előttem neki már voltak kapcsolatai, soha nem lehet tudni... Ő viszont azt mondja neki semmi baja, és nem akar orvoshoz menni.
2015. szept. 14. 21:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
51%
Ez elég furcsa. Szerintem ez teljesen normális kérés tőled, ha emiatt kiveri a balhét, akkor ott van valami a háttérben. Én ugyan nő vagyok és tudom, hogy nincs bajom, de ha a barátom kérné, elmennék szűrésre.
2015. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ő is azt mondja, tudja, hogy nincs baja. Ha lenne, akkor érezné a tüneteket vagy látná vagy valami...
2015. szept. 14. 21:12
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
ha nem akar menni, maradjon a dupla védelem, szerintem így korrekt :)
2015. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2%
Azért elég nevetséges több év után egy ilyet felhozni. Mintha azt mondanád, hogy megcsal.
2015. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
4%

Több év után ismerhetnétek egymást eléggé...

Egyébként egy szűrővizsgálat soha nem árt, de simán el tudom képzelni, hogy szimplán orvosfrásszal küzd, ha intim bajokról van szó.

2015. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%
Akkor mond meg neki, hogy addig marad a gumi. Vagy megcsináltatja, ami egy pasinál kenet vétel és egyszeri vérvizsgálat, vagy marad minden a régibe, de nem kockáztatod az egészségedet.
2015. szept. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nem állítom, hogy megcsal, de hát alár lappanghat is bármilyen nemi betegség. Minden féle fajta orvostól frászt kap...
2015. szept. 14. 21:19
 8/30 anonim ***** válasza:
30%
Akkor is frászban van, ha mondjuk elkísérnéd? Nekem is van olyan orvos, ahova utálok menni, de ha kell, akkor valakinek velem kell jönnie, mert egyedül nem vagyok hajlandó.
2015. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem az orvosokat, de ez már makacsság, és nagyon dühít. Ő biztos a dolgában, hiába mondom, hogy nem lehet biztos ebben senki...
2015. szept. 14. 21:33
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Akkor te nyilván kivizsgáltattad magad minden nemi bajról.
2015. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!