Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves nő vagyok, eddig 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nő vagyok, eddig 7 szexuális partnerem volt. Valóban van olyan akinek ez sok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 19:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Van olyan akinek sok.
2016. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Linó03 ***** válasza:
19%
Én lány vagyok, és valószínűleg nem lesz annyi, mire annyi idős leszek, de ez szerintem nem sok. Mármint nem visszataszítóan, vagy kérdőre vonhatóan. Mondjuk a 32 arra már azt mondanám, hogy sok.
2016. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
72%
Van olyan, persze. Ez a szép a szabadságban: te lefeküdhetsz n emberrel, XY pedig eldöntheti, hogy az neki sok-e.
2016. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Hát, nálam már eléggé a 'nem kevés'-kategória. De ettől nem utállak vagy tartalak rossznak, simán csak másféle nézetet vallunk e téren.


24/F

2016. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Ultra konzervatív, vagy vallásos arcoknak igen,amúgy nem.
2016. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
33%
Aki lepontozott, az pontosan miért tette? Mert ez bizony így van, mindenki úgy irányítja az életét, ahogy az neki tetszik. Legyen ez n számú szexuális kapcsolat vagy ugyanannak a soknak minősítése. És ez akkor is így van, ha ez nem fér bele a bizonyára nagyon toleráns és progresszív világnézetedbe. Bocsi, ha mikroagressziót követtem el. :(
2016. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Megválaszoltad a saját kérdésedet. Azért pontoztak le, mert agressziót követtél el. És a más életének a minősítése is agresszió.
2016. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként meg ez a szép a szabadságban: a te mondandódról is véleményt nyilváníthat bárki.
2016. jan. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 27 éves, vagyok, 0 szexuális partnerem volt, szóval hozzám képest ez sok.


egy prosti napi 3 kuncsaftot vállal, vagyis ha 10 napot dolgozik, akkor 30an dugják meg. Ahhoz viszont kevés!


Miért van szüksége a noname emberek megerősítésére, egy 25 éves embernek?

2016. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Meg a véleménynyilvánításról való véleménynyilvánításra is lehet véleményt nyilvánítani :D


Amúgy a lepontozás semmit nem jelent. Nézd meg, az első választ is lepontozta valaki :D

2016. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!