Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha kiderülne a párotokról, hogy korábban fizetett már szexuális szolgáltatásért?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, teljesen véletlenül derült ki a dolog...

Kérlek, normális válaszokat írjatok, köszönöm!


2015. dec. 17. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha a kapcsolatunkon belül történt, akkor valszeg elhagynám, mert nem tolerálom a megcsalást és a hazugságot.

Ha megismerkedésünk előtt, akkor meg kit érdekel?

2015. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se szolnek. Mi a kulonbseg, h meghiv vkit egy italra es 2 ora mulva lefekszenek egyejszakas kaland cimszoval?

N

2015. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne legy elkeseredve! Ha Te kellesz neki, akkor biztos nagyon fogos vagy es nagyon tudsz az agyban.

N

2015. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha előtted történt és mondjuk azért, mert rég nem volt kibe ürítenie, akkor nekem ez férfiként normális dolog.
2015. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha előtte volt nem gond, nem is élt igazán aki 1xer nem próbálta ki:-D
2015. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Mondd azt, hogy voltál azóta nemibeteg-szűrésen!"

Komolyan ez lenne az első reakcióm.

2015. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem lenne mindegy, hogy milyen kontextusban tette azt.

1. Hamarabb túltenném magam ezen, ha első szexuális próbálkozásai egyikén, "hogy túltegye magát az első nagy aktuson", "felnőtt férfivá váljon", lépett volna meg egy ilyet.

2. Ha rendszeresen, később, érettebb fejjel csinálta volna, esetleg extra dolgokat is kért volna, az számomra-de ez ugye egyéni-kevésbé elfogadható, de még talán el tudom fogadni, képzelni, hogy erre neki egyénileg igénye volt.

3.Ha mellettem csinálta volna, titokban, kiakadnék, és biztos azon morfondíroznék, nem voltam-e elég neki.

2 és 3 pont esetében helyzettől függően elgondolkoznék a szakításon is.

2015. dec. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kiakadnék, és valószínűleg megszabadulnék tőle. Nem tudnék ugyanúgy nézni rá. Az én szememben kevésbé értékes egy olyan ember, aki fizet a szexért, viszont nekem fontos egy kapcsolatban, hogy fel tudja nézni a páromra.
2015. dec. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezen ne akadj ki. Amióta világ a világ, a férfiak fizetnek a nőknek a szexért. Így, vagy úgy, közvetlen, közvetve, de mindig fizetnek.

Egyáltalán mi ezzel a baj? A nők részéről?

2015. dec. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
el.
2015. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!