Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar vagy zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar vagy zavarna ha a párotok dohányozna?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 20:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, zavarna. Pont emiatt nem is kezdek olyannal, aki bagózik.
2016. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2016. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon zavarna, nem tudnék dohányzó emberrel együtt élni.
2016. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
nem zavar, én is dohányzom sajnos.
2016. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
54%
Roppant módon.
2016. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
57%

Igen, érzékenyen reagál rá a szervezetem, úgyhogy nálam ez eleve kizáró tényező.

A minap egy ismerősöm jött oda hozzám megbeszélni valamit, valószínűleg nem sokkal előtte dohányzott, a szemem egyből elkezdett könnyezni.

2016. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%
Mekkora szent itt mindenki. Alkalmi dohányos vagyok, alig szívok néha 1-2 szálat, a párom viszont szokott gyakran, engem nem zavar.
2016. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem dohányoztam, és a szemem bekönnyezik és fáj másétól. Nem értem, mi kifogásolnivaló van ebben, ha én nem kezdek dohányzóval. Nem tudok egy lakásban élni dohányzóval. Szerencsére a szüleim nem dohányoznak, de a lépcsőházban, ahol felnőttem, van olyan lakó, aki a liftben is füstöl, pedig ott tilos. Nagyon rossz utána beszállni. A passzív dohányzást nem úszom meg, de ha csak dohányzóval lenne esélyem összejönni, inkább egyedül maradnék.
2016. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
15%
Itt mindenki álszent ez igaz :-) mindenki jó színben tünteti fel magát. aki dohányzik azt nem zavarja. De van komromisszum is amit itt nem ismernek.
2016. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
86%
#18: az, hogy téged nem zavar, még nem jogosít fel arra, hogy másokat álszentnek nevezz. Érzelmi intelligencia hiányra vall. :) Miért kéne elviselnem egy dohányos embert, ha magam sem csinálom? Ez olyan, hogy miért kéne egy fürdetlen emberrel egy légtérben lenned, ha te magad adsz magadra? Te sem viselnéd el az ilyet.
2016. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!