Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavar vagy zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar vagy zavarna ha a párotok dohányozna?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 20:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj és könnyezik a szemem a füsttől és attól is, amit egy dohányos bőre beszív a dohányzás miatt (egy dohányos ezt nem érzi úgy magán), és szemcseppeznem kellene állandóan, ha ilyen emberrel élnék együtt, mégis milyen kompromisszumot tudtok azon kívül, hogy vagy nem kezdek dohányossal, vagy ha egy dohányos akar tőlem valakit, végleg leteszi? Volt olyan munkahelyem, ahol láncdohányos melletti asztalom volt, és ott minden alkalommal, amikor bejött a cigiszünetről, ki kellett mennem a mosdóba, hogy cseppentsek a szemembe, hogy tudjak dolgozni.
2016. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

#21

Én nem álszentet írtam, az más volt. Csupán meglepődésemet fejeztem ki, hogy előttem gyakorlatilag senki nem dohányzik és mindenkinél automatikus kizáró ok a dohányzás :D Mikor a valóságban ennél általában vegyesebb a felhozatal, nincsenek ennyire többségben a dohányzást gyűlölő egyének egy közösségen belül. Ezért leptek meg itt az egyhangú válaszok :D

2016. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Kifogtál tizenakárhány embert, akiknél kizáró tényező, a mennyiből is?... Most az, hogy ide ilyenek válaszoltak többségében, csak annyit jelent, hogy gyorsabbak voltunk, vagy épp mi vagyunk itt, vagy a bagósok éppen cigiszünetet tartanak, és ezért nem látják a kérdést... :-)
2016. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#23

Igaz, de mindegyik egyszerre? :D

2016. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez csak egy anonim fórum, nem a KSH. :-) Véletlenül mind egyszerre, igen. :-) Ne keress benne logikát.
2016. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog akit zavar nem jön össze olyannal aki dohányzik. Ha meg ősszejön vele ennek ellenére,az ne "nyavajogjon".

Aki dohányzik azt nem zavarja. Aki nem dohányzik őt meg általában zavarja.

Én pl 4évig dohányoztam és soha senki kedvéért nem tettem volna le,így ismert meg fogadjon el evvel a hülyeségemmel eggyütt.

Jelenlegi párom soha nem dohányzott,1éve vagyunk eggyütt,fél éve szoktam le magam miatt. A páromtól egyszer nem hallottam pl h zavarja v szokjak le.

N/24

2016. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, mivel én is dohányzom.
2016. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!