Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Teljesen össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Teljesen össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés

sziasztok! Fél éve megismerkedtem egy lánnyal (22), én már első látásra láttam benne valami olyat, amit az előző partnereimben nem. (ez egy megmagyarázhatatlan érzés) Eleinte barátok voltunk, sok minden közös van bennünk, előttem egy 5 évig tartó kapcsolata volt amiről nem túl sokat tudok, csak annyit hogy az exe folyamatosan hazudott neki, kapott pofont is stb.. Én is éppen akkor másztam ki egy 2 éves kapcsolatból, és arról beszéltünk hogy mennyire elegünk van azokból az emberekből akik hobbit űznek abból, hogy átbasszák a párjukat és hazudnak nekik.. megállapodtunk abban (már ha lehet ezt igy mondani) hogy történjen velünk bármi mi megmutatjuk a világnak hogy olyan barátok leszünk akik mindent megtudnak beszélni egymással és persze nincs egy hazug szavuk sem egymáshoz.. ahogy telt múlt az idő, természetesen teljesen bele habarodtam..

Reggelig tudnám írni a mi kis sztorinkat de, meg próbálom a lényeget megfogalmazni..

Amióta úgymond nem barátként tekintünk egymásra egy kissé megváltozott közöttünk ez az egész, túl sok rossz dolog történik vele.. a nyáron kiderült hogy agydaganata van, rengetegszer volt beteg, hol gyulladás, hol lázas, hol bölcsességfog sorolhatnám.. tudjátok nekem fél év alatt egy nyomorult kis hőemelkedésem se volt, nem hogy ennyi problémám.. a legújabb hogy még decemberben mikor találkoztunk rosszul lett előttem az utcán, de semmi komoly csak elszédült állítása szerint..én nagyon nagyon szeretnék neki hinni de képtelen vagyok elfogadni hogy egy 22 éves lánynak ennyi problémája legyen ráadásul kicsit szeleburdi is..párszor előfordult hogy megbeszéljük hogy találkozunk és egyszerűen csak eltűnt, majd pár óra múlva valamilyen kifogással kimagyarázta magát.. volt arra is pelda megbeszéltük hogy talizunk, nem jött el és két nap múlva kaptam tőle a választ hogy szívritmus zavara van, és kórházban fekszik.. be kéne feküdnie kivizsgálásra de szarik rá..tudjátok amikor együtt vagyunk, mintha mi lennénk a legboldogabbak a világon, de amikor nem akkor mintha barátok se lennénk vagy hogy fogalmazzam.. Nem ismerem a családját, nem ismerem a közeli barátait, van egy pár közös ismerősünk, de ők csak megakarják dugni..nincs kivel beszélnem róla, nagyon zavar hogy egyáltalán nem ilyen volt mikor megismerkedtünk.. 1 hónapja összebujtunk az ágyban és sajnos nekem az istenért sem akart összejönni, lehet a sok stressz, fáradtság bármi..elég gáz szituáció volt.. Eljutottunk mára oda hogy azt mondja hogy szeret engem, és fontos vagyok neki, de én nem ezt érzem.. és még ő mondja hogy én nem szeretem őt csak vonzódom hozzá.. szombaton egész nap együtt voltunk valami hihetetlen jó volt, megbeszéltük hogy vasárnap is találkozunk, erre szombat este azt írta nekem hogy fájlalja a végtagjait és megint azt érzi mikor kiderült hogy szívritmus zavara van és elvileg éjjel kihívták rá az orvosokat akik adtak neki beta injekciót meg aszpirin injekciót..be kellett volna menni kivizsgálásra de azt mondta ő tuti nem megy kórházba, mondtam neki ha úgy érzi nagyon szívesen meglátogatnám délután ő mondta hogy örülne is neki..aztán megint eltűnt egész nap..hiába írtam hiába hívtam semmi, amikor este előkerült azt mondta teljesen kifagyott a telefonja nem tudott semmit se csinálni..

az egész ebbe amit nem értek hogy nem hiszem el hogy ennyi véletlenszerűtlen dolog történik valakivel ilyen rövid időn belül..én támogatom mindenben, próbálok a kedvében járni, nem az agyára menni, csak nem tudom most mit higgyek..teljesen össze vagyok zavarodva számtalanszor említettem neki hogy nekem fontos a barátsága ha egy pár vagyunk ha nem, nem csinálok belőle problémát ha nem akar velem lenni csak mondja meg, majd túlteszem magam ezen.. de ha csak átvágja a fejemet annak semmi értelme nincsen..tudjátok leírhatatlan amit iránta érzek és rohadt szarul esik amikor azt mondja hogy nem hiszi el hogy én tényleg szeretem..fogalmam sincs mit csináljak, és bocs a fogalmazási problémákért


2016. jan. 5. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomoritani, de annak a fajta lanynak tunik akinek tortenesigenye van, kell neki a figyelem meg ha negativ, akkor is.

Ha valoban agydaganatos lenne, korhazban fekudne, nem lofralna az utcan.

Eleg kamugepnek tunik abbol, amit leirtal.

2016. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Agydaganat meg szivritmuszavar...

Ne legyel mar ilyen atverheto

2016. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En érzem hogy itt valami nincs rendben és valami eléggé sántít, szeretnék neki hinni, de még én se tudom hogy mit higgyek el és mit nem..Lehet nagy kamu az agydaganatos sztori..Az a baj ezek olyan dolgok amiknek sehogy se tudok utána járni végképp nem bizonyítani..megbeszélni sem tudom senkivel, én meg nem akarom kérdőre vonni, lehet tényleg beteg, lehet hogy a legnagyobb színésznő a világon..de ugyan, normális az aki ilyen dolgokkal viccelődne ?
2016. jan. 5. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
vannak ilyen emberek. ahogy nézem ez nem neked való. szerintem ne piszkáld, ha akar valamit majd megy utánad. de nem látok nagy jövőt neked ebben a kapcsolatban.
2016. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Agydaganattal sugaraznak vagy kemoznak amitol allandoan rosszul lenne, haja kihullana, csontta fogyna, stb. Van rakos a csaladomban sajnos tudom mivel jar : (

Ha emellett szivritmuszavara is lenne akkor ki sem engednek a korhazbol, nemhogy lofralna ide-oda. Voltal egyaltalan mar nala ? Szuleivel beszeltel mar ? Szerintem igen meglepodnenek ha kiderulne hogy milyen bajai vannak -elvileg- a lanyuknak. A kifagyott telefonnal meg lehet mit csinalni, kiveszed az aksit es maris ujraindithato. Ne legyel naiv.

Szerintem csak arra van szuksege hogy foglalkozz vele es sajnald de o ugyanezt mar nem adna meg neked.

Keress egy masik lanyt aki megbecsul es nem csak hintaztat.

2016. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam egyik rokonaval sem, sem a szüleivel..nekem azt mondja két nenikeje van Budapesten akinél eddig ingozott..egyszer voltam az egyiknél persze senki nem volt otthon mi voltunk ketten.. Csak tudjátok mit nem értek? Ha számtalanszor megmondom neki h nem fogom azért utalni vagy nem törődni vele ha nem akar velem lenni, mert az elutasitast el tudom viselni, csak ez a hitegetes.. Meg hogy én nem szeretem..ezen akadtam ki a legjobban..komolyan mondom bele fogok örülni,amit nem szeretnék.. De gonsolom voltatok ti is szerelmesek..nem egyszerű a mi kis tortenetunk
2016. jan. 5. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:

"párszor előfordult hogy megbeszéljük hogy találkozunk és egyszerűen csak eltűnt, majd pár óra múlva valamilyen kifogással kimagyarázta magát.. volt arra is pelda megbeszéltük hogy talizunk, nem jött el és két nap múlva kaptam tőle a választ hogy szívritmus zavara van, és kórházban fekszik.. be kéne feküdnie kivizsgálásra de szarik rá."


Ilyenkor a másik pasijával van. Jó reggelt. :/

2016. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!