Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, h holnap reggel átjön. Erre meg most az egyik haverja azt mondta, h neki azt mondta a barátom, h jöjjön ő is és menjünk el valahova de velem ezt nem közölte a barátom. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haverja azt mondja, h féltékeny vagyok rá.. meg ilyenek
2010. márc. 25. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen
2010. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
De.
2010. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igenember megelőzött :D:D
2010. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De meg ám. :P
2010. márc. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért vagyok féltékeny mert kiakadtam, h nem a barátom szólt? meg volt beszélve,h kettesben elmegyünk vhova.
2010. márc. 25. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyanilyen történt.

Megbeszéltük, h jön a párom, és lesz egy szép napunk. Javasoltam neki egy tök jó programot. Erre kitalálta, h jön a legjobb barátja is, és majd hármasban elmegyünk. Mondom jó. Inkább legyünk hárman, mint én egyedül nélküle.

És a végén tényleg tök jól szórakoztunk. Bírom a barátját is, ő is engem, szerencsére, és a végén tényleg tökre élveztük az egészet, nem volt sem feszengés, sem féltékenykedés. (Egy múzeumba mentünk.)

A különbség talán csak annyi a kettőnk esete közt, h én ismertem már korábbi találkozásból a párom barátját, szóval nem zavart különösebben, h ő is jön. Igazából nekem csak azzal volt bajom, h nem mondta előre, hanem csak úgy mondta, mint egy légből kapott ötletet.

De sztem te is próbálj meg megbékélni a sráccal, lehet,h nem is lesz olyan rossz együtt tölteni a napot. Barátoddal lehetsz kettesben eleget, most inkább élvezzétek ki a társaságot, meg ismerd meg őt is. :)

Sok lány azért rinyál, mert a párja nem meri/akarja bemutatni a barátainak. :)

Szóval no para :)

24L

2010. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ahogy figyelmesebben olvasom a kérdést, látom, h te is ismered már őt. Na mindegy,akkor ennek kivételével vedd figyelembe a többit. :) Szóval h örülj neki, h a haverjaival töltött időbe is be akar vonni téged, meg próbáld meg élvezni. Tudod, egy párkapcsolatban fontosnak kell tartsd azt, ami a másik számára fontos. (Persze az ésszerű keretek közt.) És tudom, h most az ellen ágálsz, h dehátmegbeszéltük, meg h kettesben szerettél volna lenni vele, de nézd a másik oldaláról. :) Tényleg csomó időt együtt tölthetsz még vele, most pedig inkább bulizz :)

És talán azért nem a barátod szólt, mert így azt remélték, jobban fogod kezelni, meg nem fogod azt érezni, h a barátod csak rád akarja erőltetni a haverját :)

2010. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a nő ne legyen féltékeny a pasi haverjára, max a pasid lehet féltékeny, ha a haverja téged stíröl, vagy ha te az ő haverját :)

mert barát rivális az jobban fáj :)

én sem féltékenykedni szoktam, mert megbízom a páromban, ahogy ő is bennem, pedig tapadnak rám a pasik, de az a lényeg, hogy nekem csak a párom kell, és büszke rá ha tetszem másoknak is.

Szal nem szoktam féltékenykedni, csak örülnék neki, amikor mnidketten ráérünk (ritkán) akkor egymással törpdnénk, tehát ne a haverja miatt ne tudujunk találkozni, vagy akárki más miatt, és szeretnénk néha kicsit kettesben is lenni, a barátok nem pótolják a szerelmemet. Amúgy én is inkább a párommal vagyok de társaságban, minthogy a párom nélkül legyek vagy másokkal, vagy egyedül, holott tudom hogy ő a haverokkal van. Szal örülök, hogy felvállalt engem. Sőt elején zavart, hogy ő nem akart feljönni hozzánk, mindig én mentem hozzá, de belegondoltam ez nem gáz, hisz ő az aki bemutatott otthon, tehát fel mer vállalni,

én is bemutattam volna, csak ő nem akart feljönni, de megbeszéltem vele és kiderült, hogy csak fél, hogy mit szólnak őhozzá az én szüleim, ilyen téren nagyon parás.

De ez is megvolt, és most lenyugodott. Megismerte az otthonomat, szeretik őt és viszont, és úgy érzem ezáltal mégjobban belém szeretett :)

fél éve vagyunk együtt. Sőt mióta nem egy műszakban vagyunk, hanem ő négyben én háromban, azóta mégjobban hiányzunk egymásnak, de ez csak felfrissíti a kapcsolatunkat, de ha együtt vagyunk, az sem teher :)

nem szereti a bulikat, nem is hívtam, de utolsó pillanatban utánam jött, és meg akart keresni, igaz nem talált meg, én meg későn vettem észre az üzenetet, de barátjával összefutottam, és mondta h engem keresett, másnap korán hívott, és elmentünk vásárolni, egész nap velem volt :) meg folyton csokikat vett nekem, pedig sosem kértem ilyesmire, hogy vegyél nekem ezt meg azt, sőt azt mondta, én vagyok az első barátnője, aki nem kért tőle soha semmit, aki nem használja ki, és kainek nem a buli meg a pia a mindene, nem vagyok az a műkörmös vakolatos cicababa féle

meg már ő is megváltozott a szerelem terén :)

2010. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!