Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti éreztek pici lelkiisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti éreztek pici lelkiismeretfurdalást mikor a barátnőtökkel nem foglalkoztok buli vagy barátok kedvéért?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy a fiúk olyankor mit éreznek mikor a barátnőjüknek megmondják, hogy most megyek el a haverokkal bulizni vagy valamerre. Pl. épp együtt vagytok és kis idő után tallálkád van a haverjaiddal. Ezt hogy intézitek ? Mit éreztek ilyenkor ?

2015. okt. 7. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én főleg munka miatt hanyagolom a barátnőm, fontos projekteken dolgozok, legalábbis számomra és még jó pár ember számára fontos, meg akarom valósítani...

Van amikor ott van velem ő játszik, vagy filmezik én meg dolgozok...néha abbahagyom a munkát és vele foglalkozok, de van amikor inkább nem figyelek a belső hangra és dolgozok tovább, mert fontos a projekt...és minél többet foglalkozok vele annál előbb lesz eredménye és több időm a barátnőmre :)


22F

2015. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
kizárt! "nyomni együtt az xbox-ot és zabálni a srácokkal" közben nem tudok figyelni még egy lelkiismeret furdalásra is ^^ vagy ha egy vadidegen nőci bevonszol a buliban a női wc-be sem ugrik be, hogy: "hoppá, nekem mára van még 1 db lelkiismeret furdalásom is" xddDD^^ miáááúúúúúú
2015. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nőként írom: nincs lelkifurdalásom, és a barátomnak sincs, amikor saját magával, a hobbijaival foglalkozik. Mert számunkra természetes, hogy mindkettőnknek van saját élete, barátai, hobbijai, és ezt az időt nem egymástól vesszük el, hanem önmagunknak adjuk... hogy aztán később, feltöltődve újra teljes odaadással egymásra tudjunk koncentrálni. Mi nem az egymástól távol töltött időt kérjük számon a másikon, hanem amit együtt töltünk, azt igyekszünk pozitívumokkal megtölteni, és minél többet adni egymásnak.
2015. okt. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert úgy érzem, hogy bőven elég időt, energiát és figyelmet fordítok rá is. Mi teljesen lazán kezeljük ezt, megmondom, hogy most a srácokkal leszek, és kész. Vagy ő mondja, hogy most a barátnőjével találkozik. Mindketten úgy állunk hozzá, hogy nem akarjuk, hogy a másiknak lelkiismeret-furdalása legyen.
2015. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van, mert közben arra is gondolok, hogy mi lehet vele... persze nem minden pillanatban, de attól még nem feledkezek meg róla. Igazából nálunk inkább az a szokás, ha haverokkal vagyunk akkor ott van a barátnőnk is. Miért kéne kihagyni ha neki is van kedve? :)
2015. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nincs. a barátnőmmel sokkal többet foglalkozok, mint valaha bárkivel is, szóval ha egyszer elmegyek barátokkal, akkor nem szoktam rosszul érezni magam. a barátnőm is mondja, hogy menjek csak. ő meg nem akar jönni, mert nem valami barátkozós.
2015. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!