Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti erre mit reagáltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti erre mit reagáltatok volna? Nem furcsa ez a barátomtól?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk, én a vizsgáim miatt tanulok, ő meg szabin van még pár napig (20 napig volt szabin). Ma is egész délután tanultam, úgy volt hogy utána elmegyünk kocsmázni a haverokkal. Aztán a haverok lemondták a dolgot, de a barátom ragaszkodik ahhoz, hogy "benézzen". Bevallom, nekem nem sok kedvem van menni, megittunk egy üveg bort, aztán mondtam neki, hogy maradjunk itthon és töltsük el kellemesebben az időt (if you know what i mean), aztán holnap majd elmegyünk mozizni. Erre azt válaszolta, hogy nem, ne is próbáljam zsarolni, mert ő már unja az itthon létet, majd akkor elmegy egyedül kocsmázni és táncsak összetalálkozik valami haverral vagy ismerőssel...


Szerintetek?


2016. jan. 8. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem értette mit akarsz :D
2016. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

engem aggasztana, hogy unja az otthon létet, pedig nem régóta laktok együtt, gondolom.

nyilván megoldás a több program, eljárni otthonról, mert úgy látszik van rá igénye

2016. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, el is szoktunk járni csak most vizsgaidőszak van, tanulnom is kell...


Nekem az a furcsa, hogy már több mint egy hete nem szexeltünk, most itt lett volna az alkalom és nemet mond rá, mert ő inkább elmegy tök egyedül a kocsmába... Vagy ez normális lenne?

2016. jan. 8. 20:56
 4/5 omba ***** válasza:

nem normális.

Az meg, hogy unja, hogy otthon vagyok - gáz

2016. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sidd ***** válasza:
0%
Ő neki nem kell tanulnia ? :) Nem játszik, néz filmet-sorozatot ? Olvasás ? Házimunka készen van ? De heti 1x akár egyedül is elengedheted a haverjaival, amig te otthon tanulsz. Ne kössétek meg egymás kezét :)
2016. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!