Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen számadatokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen számadatokkal fejezi ki magát, felnőtt ember létére? Nem furcsa ez?

Figyelt kérdés

A barátom közölte velem az alábbi adatokat:

- egy 5-ös skálán 5-ös, egy 10-es skálán 8-as vagyok az ágyban számára

- most nagyon fellángolt benne a szerelem, 120%-on ég benne a láng, eddig csak 75% volt.

Majd szex után azt mondta, hogy "most kiélte a szeretetét, és így már csak 105%, de még így is 100-on felül van."


Igaz, hogy fiatal vagyok, és nincs annyi tapasztalatom, mint neki, de én még életemben nem találkoztam olyan emberrel, aki skálákon méreget, és meg tudja határozni hogy jelenleg éppen mennyire szeret. Ez annyira....furcsa!

Én sosem kértem tőle, hogy határozza meg a szeretetét, egy sima "nagyon szeretlek", vagy egy "annyira jó veled kicsim" is pontosan kifejezi szerintem amit érez.

Miért csinálja ezt? Vagy csak szerintem érdekes ez?

És mindez 3 nap leforgása alatt történt.


2015. dec. 29. 10:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez fazsság. Ami 10/8 az 5/4
2015. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
kicsit kocka a pasid :-DDDD
2015. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez furcsa. A skálázás még csak-csak elmegy, ha nem emberre használja valaki (szerintem az nagy szemétség), de ez a %-ozás... ez nekem azt juttatja eszembe, hogy gyerekes.
2015. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A skálázást még én is meg tudtam valamennyire érteni, de ezután a százalékozás után igazából szólni sem tudtam. Pedig 30 éves férfiről van szó...
2015. dec. 29. 10:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

mennyi ideje vagytok együtt?


lealacsonyító ilyet hallani. rossz lehet most neked.


szerintem abból baj nem lehet, ha megmondod neki, amit itt írtál: "egy sima "nagyon szeretlek", vagy egy "annyira jó veled kicsim" is pontosan kifejezi szerintem amit érez."


lehet, hogy ő hozzá van szokva, hogy elnézik ezt neki. de most csípd el, mert később csodálkozni fog, miért nem szóltál hamarabb.

2015. dec. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kicsit több,mint fél éve. De eddig nem mondott sosem ilyen baromságokat. Most kicsit meg vagyok illetődve :D
2015. dec. 29. 11:02
 7/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Huh, bunkò. Ès jajj de megalàzò. Szâzalékban meg skàlàn méregetnek? Ès szex utàn màr csak 105%-os vagy?
2015. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
akkor talán csak hatott rá valami, amit látott-hallott-olvasott, és ki akarta próbálni, hogy milyen. szerintem szólj neki nyugodtan, hogy ez így nem jó.
2015. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, szerintem ez valami eszméletlen idióta dolog. Egy ember sosem ismeri annyira önmagát, hogy megtudja mondani, számokkal pontosan hány %-ra mit és hogy érez. Bocsi, de ez szerintem hülyeség.
2015. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasid hülye. De tényleg.
2015. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!