Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kiakadnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiakadnál, ha a párod idegenekkel a szexről beszélne?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy régóta együtt vagyunk, de a minap láttam, hogy egy sráccal beszélget. Illetve egyszer véletlen meghagyva hagyta a Facebookot, én meg pont láttam, amikor arról írt neki a tag. A nevét tulajdonképpen megjegyeztem...hogy a fenébe ne?! Aztán a minap pedig egy játékban egy pályát nem tudott megcsinálni, netes is volt, így feldobta, hogy a srác írt neki. Nem tudom mire vélni a dolgot, mert egy fél éve kezdtük újra kapcsolatunkat (a múlt egyáltalán nem lényeges most). A távolság az viszont meg van köztük, mert más országban lakik a srác. Sőt, neki felesége is volt akkoriban, amikor elkezdtek beszélgetni. (3 éve lassan). Csak utána a felesége meg rajta kapta a srácot, hogy miket írogatnak, utána szüneteltették az egészet, aztán nemrégiben írt rá újra, hogy válnak meg stb. és kb ott folytatják a beszélgetést, ahol abbahagyták.. Szóval? Mit reagálnátok egy ilyen helyzetben?

2016. jan. 8. 22:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én azért egyszer odalépnék az ügyben hogy gondolkozzon már egy kicsit a csaj!
2016. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
jaj ugyan mar nincs abban semmi ha csetelnek. ez sem rosszab mint ha randizgatni jarna mikozben nem csinal semmit. en bevallom igen csetelek mikozben parom is van es igen olykor szexcsetelek is es nem hiszed el mekkorat elvezek azota a parommal. probald ki majd meglatod csak arra vigyazzatok mindketten ne legyen tobb csetelesnel. :))))
2016. jan. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!