Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezeket a dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezeket a dolgokat?

Figyelt kérdés

A férjem és én 8 éve vagyunk együtt. Soha nem volt ilyen hogy dugdossa a telefonját. Távol voltunk kb. 2 hónapot és mikor rákérdeztem akkor elkapta az ideg és körbemagyarázta az atya úristent is. Szerintetek ez minek az előjele lehet és mikor szeretkezünk akkor nem nagyon akar neki felállni?!

Soha nem volt ilyenben részem nem tudom mi tévő legyek ha felhozom a témát a falnak megy. (Hülyék kerüljenek)


2016. jan. 9. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
mondanám, h megcsal, de igazából bármi lehet... inkább őt kellene rábírni h mondja el h mi a gond.
2016. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előtte rendben volt minden?

Lehet, hogy félrelép, de az is előfordulhat, hogy csak veled van baja. Kérdés, hogy mennyire vagy te őszinte vele? Mennyi idősek vagytok?

2016. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!